SIEMENS Simatic S5 - 6ES5524-3UA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5524-3UA13

6ES5524-3UA13 - taki numer otrzymał procesor komunikacyjny CP 524 z interfejsem wtykowym do podłączania urządzeń TTY 20 mA/24 V/28 V przez RS-232C/RS-422/RS-4885 oraz gniazdem na moduł pamięci 373 EPROM do 128 KB. Model ten zaprojektowano dla układów programowalnego sterownika logicznego SIMATIC Siemens S5. Urządzenie otrzymało konstrukcję dobrą do użytku w segmencie przemysłowym, dlatego płynnie będzie pracować w różnych zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5524-3UA13

6ES5524-3UA13 - takim numerem katalogowym odznacza się produkt o konstrukcji pod względem technologicznym przystosowanej do oczekiwań rozmaitych projektów. Funkcjonalność zamawianego przez nasz sklep internetowy Magsteron wariantu przyspiesza szybkie inicjowanie prac w podstawowych obszarach. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie internetowym komponent dla układu logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia wdrażanie zadań sterownika logicznego PLC.

Specyfikacja i zalety

Komponent udostępniany w ofercie sklepu Magsteron działa z praktycznymi elementami z linii produktów S5 Siemens. Kategoria ta zapewnia rozmaite jakościowo modele. Określone programowalne sterowniki logiczne uzyskały specjalnie dopasowane rozmiary technologiczne, układy procesorów lub rozmiary pamięci. CPU tej generacji cały czas używa się w obszarach przemysłu, które nie zostały poddane modernizacji do wersji S7. Sprzęt zapewniany w naszym sklepie obecnie jest wycofany z rynku przez markę Siemens, dlatego proponujemy go wyłącznie jako odnowiony produkt od dystrybutora.

Funkcje i zastosowania

Procesor dostępny w sklepie Magsteron bezpiecznie może pracować razem z funkcjonalnymi akcesoriami. W edycji SIMATIC S5 oferujemy rozmaite elementy, jakimi są chociażby ponadprogramowe moduły wejściowe, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły z adapterami, moduły zasilające, moduły funkcjonalne czy moduły zliczająco-pomiarowe. Środowisko do zarządzania programami sterowników PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5524-3UA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt