SIEMENS Simatic S5 - 6ES5524-3UA15

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5524-3UA15

6ES5524-3UA15 - taki numer otrzymał procesor komunikacyjny CP 524 z interfejsem TTY 20 mA i RS-232C 24/28 V lub RS-422/485, a także gniazdem na moduł pamięci 373 EPROM o pojemności maksymalnie 128 KB. Podzespół ten opracowano dla generacji sterownika programowalnego Siemens SIMATIC S5. Produkt uzyskał funkcjonalność optymalną do wykonywania operacji w warunkach przemysłowych, w związku z czym bezpiecznie będzie pracować w wielu zastosowaniach.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5524-3UA15

6ES5524-3UA15 jest numerem katalogowym procesora o specyfikacji pod względem konstrukcyjnym opracowanej do budowy licznych układów. Użycie sprzedawanego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową urządzenia gwarantuje ekonomiczne uruchamianie zadań w zakładach. Przedstawiany w sklepie Magsteron element wyposażenia wyprodukowany dla sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5 zapewnia sprawne wykonywanie czynności układu automatyki przemysłowej.

Specyfikacja techniczna

Sprzęt dostarczany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową może funkcjonować z wieloma modelami wchodzącymi w skład sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. Linia ta obejmuje w sobie rozmaite pod względem technologicznym PLC. Dostępne programowalne sterowniki PLC otrzymały specjalnie przystosowane wymiary konstrukcyjne, układy scalone czy też pamięć RAM. Komponenty w tej wersji obecnie są stosowane w systemach automatyzacji niepoddanych modernizacji do sterownika S7. Wariant zamawiany przez nasz sklep internetowy Magsteron nie jest obecnie produkowany przez markę Siemens, w związku z czym proponujemy go wyłącznie jako odświeżony produkt z rynku wtórnego.

Parametry i dane techniczne

Komponent oferowany w asortymencie naszego sklepu Magsteron efektywnie działa z opcjonalnymi urządzeniami. W układzie SIMATIC S5 marki Siemens znajdziesz dedykowane rozwiązania, do których zaliczamy opcjonalne moduły wejść, wyjścia, moduły do komunikacji, moduły przekaźnikowe, modemy, adaptery, moduły do zasilania, moduły funkcjonalne oraz moduły pomiarowe. Środowisko do konfiguracji sterowników programowalnych Siemens S5 to STEP5 w trafnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5524-3UA15
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt