SIEMENS Simatic S5 - 6ES5525-3UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5525-3UA21

6ES5525-3UA21 - taki numer zamówieniowy posiada procesor komunikacyjny CP-532-2 z dwoma interfejsami TTY/RS-232C do połączenia PLC/minikomputera/drukarki oraz 1 gniazdo modułu pamięci 373. Programowanie odbywa się poprzez COM 525 w systemie S5-DOS. Produkt ten należy do podkategorii programowalnych sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5. Akcesorium otrzymało konstrukcję zaprojektowaną do realizacji procesów w obszarach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5525-3UA21

6ES5525-3UA21 to dostępny w sklepie Magsteron procesor komunikacyjny o charakterystyce dostosowanej pod względem mechanicznym do parametrów profesjonalnych segmentów branżowych. Specyfikacja zamawianego w naszym internetowym sklepie urządzenia ułatwia skuteczne uruchamianie zadań w różnych strefach. Oferowany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową model wyposażenia z serii logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 umożliwia sprawne przeprowadzanie programów układów automatyki.

Korzyści i zalety

Produkt prezentowany przez nasz sklep internetowy Magsteron współpracuje z pozostałymi modelami w systemie urządzeń S5. Standard ten posiada różniące się od siebie konstrukcyjnie sterowniki PLC. Proponowane jednostki centralne CPU wyróżniają się tym, że mają stosunkowo zróżnicowane wysokości konstrukcyjne, układy scalone i zasoby pamięci. PLC tej generacji cały czas są użytkowane w obszarach branżowych, które nie zostały poddane unowocześnieniu do nowszych wersji sterownika. Model udostępniany w naszym sklepie jest już wycofany przez producenta, a tym samym dostarczamy go jedynie jako odnowiony wariant od dystrybutorów.

Funkcje i dane techniczne

Wariant zapewniany przez sklep internetowy Magsteron z powodzeniem współpracuje razem z różnymi urządzeniami. W linii S5 marki Siemens oferowane są specjalne urządzenia, jak na przykład opcjonalne wejścia, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły adapterów, moduły do zasilania, moduły funkcyjne czy też moduły licznikowe. Oprogramowanie inżynierskie do programowania programowalnych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w przystosowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5525-3UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt