SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LA21

6ES5526-3LA21 to numer, pod którym zamówisz w naszym sklepie procesor komunikacyjny CP 526/527 COROS z pojedynczym slotem na moduł pamięciowy RAM i EPROM. Podzespół ten jest częścią podkategorii sterownika programowalnego S5 marki Siemens. Komponent wyróżnia się poprzez specyfikację zaprojektowaną do przeprowadzania operacji w branżach przemysłowych, w wyniku czego skutecznie może funkcjonować w podstawowych rozwiązaniach z zakresu automatyki SIMATIC.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5526-3LA21

6ES5526-3LA21 - pod takim numerem kupisz u nas procesor komunikacyjny o specyfikacji pod kątem mechanicznym dostosowanej do wymagań licznych segmentów branży przemysłowej. Specyfikacja proponowanego w naszej ofercie sprzętu pozwala na sprawne wdrażanie procesów w zaawansowanych warunkach. Oferowany w naszym sklepie internetowym podzespół opracowany dla sterowników programowalnych PLC Siemens SIMATIC S5 ułatwia komunikację w systemie automatyki.

Korzyści i zalety

Model prezentowany w naszym sklepie internetowym jest przystosowany do pracy z praktycznymi elementami należącymi do programowalnych sterowników logicznych PLC S5. Rodzina ta obejmuje zróżnicowane technologicznie jednostki centralne CPU. Dostarczane rozwiązania otrzymały indywidualnie przystosowane wersje obudowy, możliwości obliczeniowe bądź też zasoby pamięciowe. Modele w tym wykonaniu wciąż są używane w środowiskach branżowych, które nie zostały poddane modernizacji do wersji SIMATIC S7. Procesor sprzedawany przez nasz sklep internetowy Magsteron jest na chwilę obecną wycofany ze sprzedaży przez firmę Siemens, więc dostarczamy go jedynie jako zregenerowany towar z drugiej ręki.

Funkcjonalności i dane techniczne

Produkt dostępny w sklepie Magsteron skutecznie może pracować razem z innymi funkcjonalnymi elementami. W technologii S5 możesz zakupić rozmaite komponenty, wśród których wyróżniamy uzupełniające moduły wejść, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, adaptery, moduły zasilacza, moduły funkcyjne czy też moduły pomiarowe. Platforma programistyczna do tworzenia programów produktów S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiedniej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5526-3LA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt