SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LA22

6ES5526-3LA22 to numer katalogowy dla komunikacyjnego procesora CP 526/527 COROS, posiadającego na wyposażeniu pojedyncze gniazdo na moduł pamięci 373 w wersji RAM lub EPROM. Sprzęt ten pochodzi z rodziny sterownika programowalnego S5. Podzespół wyposażono w budowę optymalną do użytku w branżach przemysłowych, w związku z czym bezpiecznie funkcjonuje w zróżnicowanych operacjach z zakresu automatyki bazującej na starszych PLC SIMATIC firmy Siemens.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5526-3LA22

6ES5526-3LA22 jest dostępnym w naszym sklepie Magsteron procesorem komunikacyjnym o specyfikacji przystosowanej pod kątem technicznym do wymagań rozmaitych branż. Konstrukcja proponowanego w naszym internetowym sklepie produktu zapewnia sprawne inicjowanie aplikacji w różnych strefach zakładu. Oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron element wyposażenia dla systemu PLC SIMATIC S5 marki Siemens gwarantuje efektywne wdrażanie czynności układu automatyki przemysłowej.

Zalety i specyfikacja

Procesor komunikacyjny prezentowany przez Magsteron możesz wykorzystać z wieloma elementami zaliczanymi do PLC SIMATIC Siemens S5. Generacja ta obejmuje różniące się od siebie technologicznie kontrolery. Wybrane sterowniki otrzymały inne rozmiary technologiczne, układy scalone czy też zasoby pamięciowe. Podzespoły tej generacji obecnie bywają używane w środowiskach przemysłu, które nie zostały poddane modernizacji do S7. Procesor sprzedawany przez nasz sklep Magsteron nie jest obecnie rozwijany przez firmę Siemens, a więc proponujemy go jedynie jako przywrócony wariant z drugiej ręki.

Parametry i możliwości

Procesor komunikacyjny oferowany w naszym sklepie z dużą skutecznością funkcjonuje razem z dodatkowymi produktami. W systemie Siemens S5 możesz kupić praktyczne urządzenia, do których zaliczamy dodatkowe wejścia, moduły wyjściowe, złącza do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilacza, moduły funkcyjne i moduły pomiarowe. Oprogramowanie do parametryzacji sterowników PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w optymalnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5526-3LA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt