SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LB11

6ES5526-3LB11 to dostępny w naszym sklepie na zamówienie procesor komunikacyjny CP 526-I COROS z wbudowaną wentylacją, przeznaczony dla CPU 115U/H/F, 135U, 150U oraz 155U/H. Element ten zaprojektowano dla układów sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Kontroler posiada funkcjonalność odpowiednią do funkcjonowania w obszarach przemysłowych, w tym 1 interfejs kolorowego OP, gniazdo pamięci 373 RAM i EPROM czy interfejs dla PG i klawiatury.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5526-3LB11

6ES5526-3LB11 to dostępny na zamówienie procesor komunikacyjny o konstrukcji mechanicznej zoptymalizowanej do konfiguracji różnych układów. Zastosowanie oferowanego w naszym sklepie internetowym kontrolera gwarantuje efektywne wdrażanie zadań w przemysłowych obszarach. Proponowany przez nasz sklep komponent wyposażenia z grupy sterowników S5 przyspiesza przeprowadzanie działań systemu automatyki przemysłowej.

Korzyści i specyfikacja

Procesor proponowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową jest przystosowany do współpracy z przemysłowymi częściami z serii sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Generacja ta obejmuje różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym PLC. Określone jednostki centralne CPU otrzymały indywidualnie dobrane rozmiary technologiczne, parametry procesora lub też pamięć RAM. PLC w tej technologii wciąż używa się w obszarach, które nie zostały poddane aktualizacj do nowszych wersji SIMATIC S7.

Funkcje i zastosowania

Procesor oferowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron sprawnie funkcjonuje razem z rozszerzającymi go podzespołami. W podkategorii SIMATIC S5 marki Siemens sprzedajemy praktyczne produkty, takie jak opcjonalne moduły wejściowe, moduły wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemów, moduły z adapterami, moduły zasilające, moduły funkcjonalne czy moduły licznikowe. Aplikacja do modyfikacji programów programowalnych sterowników SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w optymalnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5526-3LB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt