SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LBO1

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LBO1

6ES5526-3LBO1 jest numerem katalogowym procesora komunikacyjnego CP 526 COROS z interfejsem monochromatycznym OP, interfejsem PG/klawiatury i gniazdem na moduł pamięci 373 RAM lub EPROM. Urządzenie to należy do rodziny sterowników logicznych SIMATIC S5. Element uzyskał budowę dostosowaną do przeprowadzania działań w warunkach przemysłowych, dzięki czemu doskonale może funkcjonować w wymagających zadaniach. Komponent posiada zintegrowaną wentylację.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5526-3LBO1

6ES5526-3LBO1 to dostępny w naszym sklepie internetowym procesor o budowie pod kątem konstrukcyjnym dobranej do potrzeb różnych branż. Specyfikacja zamawianego przez nasz sklep wariantu gwarantuje wydajne uruchamianie działań w wielu warunkach otoczenia. Sprzedawany przez sklep internetowy Magsteron komponent dostępny dla logicznych sterowników programowalnych PLC Siemens S5 usprawnia szereg procesów komunikacyjnych.

Specyfikacja i korzyści

Oferowany procesor komunikacyjny możesz stosować z różnymi produktami z serii sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5. Podkategoria ta obejmuje w sobie zróżnicowane jakościowo jednostki centralne CPU. Dostępne programowalne sterowniki logiczne otrzymały odpowiednio dobrane wysokości konstrukcyjne, możliwości obliczeniowe lub pojemność pamięci. Rozwiązania w tej technologii wciąż funkcjonują w środowiskach automatyki, które nie zostały poddanie aktualizacji do wersji SIMATIC S7. Procesor sprzedawany w sklepie Magsteron jest już wycofany z produkcji przez firmę Siemens, w związku z czym dostarczamy go jedynie jako zregenerowany wariant od dystrybutora.

Parametry i zastosowania

Procesor udostępniany w naszym sklepie bezpiecznie może współpracować ze specjalnymi produktami. W linii S5 firmy Siemens oferowane są kompatybilne urządzenia, np. ponadprogramowe moduły wejść, moduły wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, moduły z adapterami, moduły zasilające, moduły funkcyjne oraz moduły zliczająco-pomiarowe. Narzędzie programistyczne do obsługi urządzeń SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w przystosowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5526-3LBO1
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt