SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LG01

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LG01

6ES5526-3LG01 to numer katalogowy procesora komunikacyjnego CP 526-II COROS dla CPU w wersjach 115U/H/F, 135U, 150U i 155U/H. Komponent ten zalicza się do linii kontrolerów S5 marki Siemens. Komponent posiada specyfikację opracowaną do wykonywania procesów w środowisku przemysłowym, dlatego doskonale może się sprawdzić w skomplikowanych aplikacjach. Na wyposażeniu znajduje się 1 interfejs monochromatycznego OP, 1 interfejs PG/klawiatury i 1 gniazdo modułu pamięci EPROM/RAM oraz wentylacja.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5526-3LG01

6ES5526-3LG01 spełnia funkcję procesora komunikacyjnego o budowie mechanicznej opracowanej do wymogów wielu zakładów. Zakup proponowanego przez nasz sklep Magsteron rozwiązania umożliwia ekonomiczne realizowanie zadań w różnych obszarach. Oferowany przez nas element wyposażenia z linii sterowników PLC SIMATIC Siemens S5 usprawnia przeprowadzanie procesów układu sterowania.

Zalety i korzyści

Procesor komunikacyjny udostępniany przez nasz sklep pozostaje zgodny z przemysłowymi modelami wchodzącymi w skład sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5. System ten uwzględnia różniące się od siebie konstrukcyjnie modele PLC. Wybrane warianty wyróżniają się tym, że otrzymały stosunkowo zróżnicowane głębokości technologiczne, układy procesorów lub dostępną pamięć. Produkty w tym wykonaniu obecnie są wykorzystywane w środowiskach przemysłu, które nie zostały poddane modernizacji do nowszych wersji sterownika. Procesor oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron jest już wycofany ze sprzedaży przez producenta, a tym samym sprzedajemy go jedynie jako odświeżony towar z drugiej ręki.

Funkcje i możliwości

Procesor komunikacyjny zamawiany przez nasz sklep internetowy Magsteron bez przeszkód współpracuje z dedykowanymi komponentami. W rodzinie Siemens S5 możesz zamówić różne komponenty, jak m.in. uzupełniające moduły wejściowe, wyjścia, interfejsy do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły z adapterami, moduły zasilające, moduły funkcjonalne czy moduły zliczające. Oprogramowanie inżynierskie do parametryzacji sterowników programowalnych SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5526-3LG01
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt