SIEMENS Simatic S5 - 6ES5530-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5530-7LA11

6ES5530-7LA11 jest dostępnym w sklepie Magsteron procesorem komunikacyjnym typu CP 530 dedykowanym realizacji połączeń w standardzie SINEC L1. Element ten wykonano dla systemu sterownika programowalnego SIMATIC S5 marki Siemens. Kontroler otrzymał funkcjonalność odpowiednią do zastosowania w przemyśle, w związku z czym produktywnie będzie się sprawdzać w licznych zakładach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5530-7LA11

6ES5530-7LA11 jest dostępnym u nas na zamówienie procesorem komunikacyjnym o specyfice technicznej opracowanej do parametrów licznych linii. Budowa proponowanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową sprzętu pozwala na błyskawiczne inicjowanie procesów w licznych zakładach. Oferowany przez nasz sklep internetowy produkt dedykowany dla sterowników programowalnych S5 ułatwia realizowanie procesów PLC SIMATIC firmy Siemens starszej serii.

Specyfikacja i zalety

Udostępniany w naszym sklepie z automatyką przemysłową procesor może pracować z licznymi komponentami w systemie sterowników programowalnych PLC Siemens S5. System ten posiada zróżnicowane technologicznie kontrolery. Wybrane jednostki centralne CPU wyróżniają się tym, że mają różne wymiary konstrukcyjne, układy procesorów czy też zasoby pamięciowe. PLC tej generacji nadal są użytkowane w środowiskach branżowych niezaktualizowanych do wersji S7. Zamawiany w naszym sklepie internetowym procesor nie jest obecnie wspierany w firmie Siemens, przez co oferujemy go wyłącznie jako odnowiony sprzęt na specjalne życzenie.

Funkcjonalności i dane techniczne

Udostępniany przez nasz sklep internetowy Magsteron procesor wyjątkowo skutecznie może działać z funkcjonalnymi urządzeniami. W generacji Siemens SIMATIC S5 możesz zakupić liczne produkty, takie jak ponadprogramowe moduły wejść, moduły wyjściowe, moduły komunikacji, przekaźniki, modemy, adaptery, moduły do zasilania, moduły funkcyjne bądź też moduły zliczające. Oprogramowanie inżynierskie do parametryzacji sterowników programowalnych S5 to STEP5 w prawidłowej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5530-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt