SIEMENS Simatic S5 - 6ES5530-7LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5530-7LA12

6ES5530-7LA12 jest oferowany jako procesor komunikacyjny CP 530 do realizacji połączeń w sieci SINEC L1, dedykowany jednostkom CPU S5-115U. Wariant ten stanowi komponent systemu sterowników programowalnych S5 Siemens. Kontroler wyróżnia się poprzez funkcjonalność przystosowaną do użytku w branży przemysłowej, w związku z czym bez komplikacji pracuje w specjalistycznych projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5530-7LA12

6ES5530-7LA12 - taki numer posiada procesor komunikacyjny o specyfikacji dostosowanej pod względem technologicznym do budowy funkcjonalnych systemów automatyki. Konstrukcja sprzedawanego przez nas wariantu zapewnia bezpieczne realizowanie operacji w zaawansowanych obiektach. Proponowany w naszym sklepie internetowym model wyposażenia z grupy PLC Siemens S5 usprawnia wykonywanie zadań sterownika logicznego.

Zalety i korzyści

Procesor proponowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową można stosować z istotnymi podzespołami z rodziny programowalnych sterowników S5 firmy Siemens. Kategoria ta zawiera rozmaite pod względem konstrukcyjnym sterowniki PLC. Dostarczane jednostki centralne CPU wyróżniają się tym, że posiadają dość zróżnicowane wersje technologiczne, specyfikacje procesora i pamięć RAM. Modele w tej edycji wciąż działają w obszarach niepoddanych unowocześnieniu do nowszych wersji PLC. Procesor prezentowany w ofercie naszego sklepu nie jest aktualnie produkowany przez producenta, więc sprowadzamy go jedynie jako odświeżony produkt z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i możliwości

Procesor prezentowany w naszym internetowym sklepie bezproblemowo może pracować z różnymi uzupełniającymi go urządzeniami. W edycji S5 marki Siemens możesz zamówić specjalistyczne urządzenia, do których należą rozszerzające moduły wejść, moduły wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły z adapterami, moduły zasilacza, moduły funkcjonalne i moduły pomiarowe. Platforma do programowania produktów Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w dedykowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5530-7LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt