SIEMENS Simatic S5 - 6ES5531-7MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5531-7MA11

6ES5531-7MA11 - takim numerem odznacza się oferowany przez nasz sklep internetowy procesor komunikacyjny CP 531. Komponent ten należy do kategorii sterownika PLC SIMATIC S5. Model zwraca uwagę poprzez technologię przystosowaną do użytku w przemyśle, więc bez problemów będzie działać w różnych aplikacjach z zakresu automatyki na bazie starszych kontrolerów marki Siemens.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5531-7MA11

6ES5531-7MA11 - takim numerem wyróżnia się procesor komunikacyjny o charakterystyce przystosowanej pod względem technicznym do parametrów zautomatyzowanych zakładów. Wykorzystanie oferowanego w naszym internetowym sklepie komponentu gwarantuje skuteczne wdrażanie zadań w nietypowych środowiskach. Prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową element z linii sterowników Siemens SIMATIC S5 optymalizuje wykonywanie programów układów technologicznych.

Zalety i specyfikacja

Procesor komunikacyjny prezentowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową może współpracować z uniwersalnymi podzespołami z serii sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5. Standard ten zapewnia rozmaite technologicznie jednostki centralne. Dostępne sterowniki mają specjalnie przystosowane rozmiary obudowy, układy scalone czy wielkość pamięci. Rozwiązania w tym systemie nadal pracują w warunkach automatyki, które nie zostały poddane unowocześnieniu do sterownika w wersji SIMATIC S7. Procesor komunikacyjny sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron nie jest aktualnie wspierany w firmie Siemens, a tym samym zamawiamy go tylko jako odświeżony produkt używany.

Funkcje i zastosowania

Procesor komunikacyjny dostarczany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową z dużą efektywnością pracuje z funkcjonalnymi urządzeniami. W serii SIMATIC S5 marki Siemens proponowane są praktyczne komponenty, wśród których wyróżniamy uzupełniające moduły wejść, moduły wyjściowe, moduły komunikacji, przekaźniki, modemy, adaptery, moduły zasilacza, moduły funkcyjne i moduły pomiarowo-zliczające. Platforma inżynieryjna do programowania sterowników PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w dostosowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5531-7MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt