SIEMENS Simatic S5 - 6ES5535-3LB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5535-3LB12

6ES5535-3LB12 jest oferowanym w sklepie Magsteron procesorem komunikacyjnym CP 535, wyposażonym w interfejsy Ethernet H1, Ethernet i PG oraz gniazdo na moduł pamięci 375. Produkt ten wykonano specjalnie dla podkategorii sterowników programowalnych S5. Urządzenie wyróżnia się poprzez konstrukcję dobrą do przeprowadzania działań w środowiskach przemysłowych, w wyniku czego skutecznie może pracować w wielu obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5535-3LB12

6ES5535-3LB12 to oferowany w naszym sklepie Magsteron procesor komunikacyjny o konstrukcji dostosowanej do pracy z jednostkami centralnymi w wersjach S5-115U/H, 135U oraz 155U/H. Użycie proponowanego w naszym asortymencie wariantu umożliwia profesjonalne uruchamianie działań w podstawowych obszarach. Udostępniany w ofercie naszego sklep produkt wyprodukowany dla programowalnych sterowników S5 Siemens ułatwia przeprowadzanie procesów układu automatyki.

Korzyści i zalety

Proponowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową procesor komunikacyjny jest kompatybilny z rozmaitymi podzespołami w systemach programowalnych sterowników logicznych S5. Standard ten zawiera rozmaite pod względem konstrukcyjnym PLC. Poszczególne jednostki centralne CPU otrzymały różne głębokości konstrukcyjne, procesory bądź też ilość pamięci. Kontrolery tej serii nadal znajdują zastosowanie w układach automatyki przemysłowej niepoddanych aktualizacji do nowszych wersji PLC. Procesor udostępniany w naszym sklepie jest obecnie wycofany z rynku przez producenta, dlatego sprzedajemy go jedynie jako odświeżony towar od dystrybutorów.

Parametry i możliwości

Procesor komunikacyjny dostępny w naszym asortymencie wyjątkowo skutecznie funkcjonuje razem z funkcjonalnymi podzespołami. W linii S5 marki Siemens sprzedawane są przydatne elementy, wśród których wyróżniamy dodatkowe wejścia, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, adaptery, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne czy liczniki. Środowisko do obsługi sterowników Siemens S5 to STEP5 w zgodnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5535-3LB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt