SIEMENS Simatic S5 - 6ES5536-3LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5536-3LA12

6ES5536-3LA12 sprzedajemy jako procesor komunikacyjny CP 535, który umożliwia podłączenie programatorów PG 685/695 i komputerów PC 16-11 do sieci SINEC H1. Model ten należy do układu sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5. Kontroler posiada konstrukcję właściwą do użytku w otoczeniu przemysłowym, dzięki czemu bezpiecznie sprawdza się w rozmaitych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5536-3LA12

6ES5536-3LA12 to sprzedawany w naszym sklepie internetowym procesor komunikacyjny o funkcjonalności pod względem technologicznym dobranej do budowy wielu linii automatyki. Konstrukcja oferowanego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową podzespołu zapewnia wydajne wdrażanie procesów w trudnych środowiskach. Udostępniany w sklepie Magsteron produkt z podkategorii programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5 pozwala na usprawnienie czynności sterownika logicznego.

Korzyści i specyfikacja

Procesor udostępniany w naszym sklepie internetowym jest przystosowany do współpracy z innymi częściami wchodzącymi w skład programowalnych sterowników logicznych PLC S5 Siemens. Rodzina ta obejmuje w sobie różniące się od siebie pod względem technologicznym sterowniki. Dostępne produkty uzyskały inne głębokości obudowy, architektury procesorów bądź też rozmiary pamięci. Modele tej generacji obecnie są eksploatowane w środowiskach automatyki niemodernizowanych do sterownika w wersji S7. Procesor dostępny w naszej ofercie jest obecnie wycofany z rynku przez markę Siemens, a tym samym sprzedajemy go tylko jako odświeżony produkt od dystrybutora.

Parametry i dane techniczne

Udostępniany przez nas procesor bez komplikacji współpracuje z dodatkowymi produktami. W edycji SIMATIC S5 marki Siemens sprzedajemy rozmaite moduły, wśród których wyróżniamy dodatkowe moduły wejść, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, adaptery, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne oraz moduły zliczające. Narzędzie programistyczne do parametryzacji sterowników PLC S5 marki Siemens to STEP5 w dedykowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5536-3LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt