SIEMENS Simatic S5 - 6ES5544-3UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5544-3UB11

6ES5544-3UB11 jest numerem katalogowym procesora komunikacyjnego CP 544 z szybkimi złączami typu High-Speed, przeznaczonego do realizacji połączeń punkt-punkt. Urządzenie to stanowi część układu sterownika programowalnego Siemens SIMATIC S5. Model uzyskał budowę dostosowaną do użycia w obszarze przemysłu, dzięki czemu płynnie sprawdza się w licznych zastosowaniach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5544-3UB11

6ES5544-3UB11 jest sprzedawany jako procesor komunikacyjny o konfiguracji technicznej zoptymalizowanej pod kątem parametrów wymaganych przez zakłady różnych branż. Konstrukcja dostępnego w naszym sklepie Magsteron kontrolera pozwala na szybkie wykonywanie procesów w przemysłowych obszarach. Dostępny w naszym sklepie produkt dla układów programowalnych sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens pozwala na realizowanie różnych zadań systemu automatyki.

Specyfikacja i korzyści

Oferowany przez nas procesor jest przystosowany do współpracy z praktycznymi produktami wliczającymi się do logicznych sterowników programowalnych S5. Układ ten uwzględnia zróżnicowane pod względem technologicznym PLC. Wybrane urządzenia odznaczają się tym, że uzyskały indywidualnie przystosowane warianty konstrukcyjne, procesory lub pamięć RAM. Modele w tej odsłonie obecnie pracują w obszarach, które nie zostały poddane modernizacji do sterownika w wersji SIMATIC S7. Procesor proponowany w sklepie Magsteron nie jest na chwilę obecną wspierany przez firmę Siemens, więc oferujemy go jedynie jako odnowiony produkt z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i możliwości

Procesor komunikacyjny oferowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową z optymalną wydajnością działa z rozszerzającymi go elementami. W edycji S5 firmy Siemens możesz zamówić kompatybilne podzespoły, jak na przykład rozszerzające moduły wejść, moduły wyjść, złącza do komunikacji, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły adapterów, zasilacze, moduły funkcyjne i moduły pomiarowo-zliczające. Narzędzie do programowania sterowników S5 Siemens to STEP5 w prawidłowej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5544-3UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt