SIEMENS Simatic S5 - 6ES5552-3UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5552-3UA21

6ES5552-3UA21 - taki numer otrzymał procesor diagnostyczny CP 552, wyposażony w 768 KB pamięci. Urządzenie to należy do układów sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. Akcesorium zwraca uwagę poprzez konstrukcję zoptymalizowaną idealną do wykonywania działań w branży przemysłowej, w wyniku czego produktywnie będzie się sprawdzać w obszarze zakładów wyposażonych w PLC starszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - procesor diagnostyczny - 6ES5552-3UA21

6ES5552-3UA21 - takim numerem produktu wyróżnia się procesor diagnostyczny o konfiguracji technologicznej dopasowanej specjalnie do charakterystyki różnych linii. Użycie sprzedawanego przez nasz sklep komponentu ułatwia bezproblemowe wykonywanie operacji w wielu obiektach. Udostępniany przez nasz sklep internetowy komponent wyposażenia z linii produktów Siemens SIMATIC S5 zapewnia sprawne przeprowadzanie czynności systemów automatyki przemysłowej.

Specyfikacja techniczna

Procesor diagnostyczny oferowany przez nasz sklep z automatyką przemysłową Magsteron zapewnia kompatybilność z przydatnymi urządzeniami w systemie programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5. Kategoria ta zawiera różniące się od siebie pod względem technologicznym jednostki centralne CPU. Proponowane warianty otrzymały indywidualnie dobrane wymiary, układy scalone czy też rozmiary pamięci. Podzespoły tej linii nadal bywają stosowane w środowiskach automatyki przemysłowej, które nie zostały poddane modernizacji do wersji SIMATIC S7. Procesor diagnostyczny oferowany w naszym internetowym sklepie obecnie nie jest rozwijany przez firmę Siemens, dlatego sprzedajemy go wyłącznie jako odświeżony towar z drugiej ręki.

Funkcje i możliwości

Procesor diagnostyczny dostarczany przez Magsteron bezproblemowo współpracuje razem z innymi funkcjonalnymi produktami. W linii S5 marki Siemens prezentujemy specjalne produkty, jak m.in. ponadprogramowe moduły wejść, wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne czy moduły liczników. Oprogramowanie inżynierskie do zmiany ustawień produktów Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w prawidłowej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5552-3UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt