SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-0UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-0UA12

6ES5580-0UA12 jest numerem katalogowym modułu podstawowego procesora komunikacyjnego CP 580, który dysponuje koprocesorem oraz pamięcią 4 MB. Urządzenie to wywodzi się z odsłony PLC S5. Podzespół wyróżnia się poprzez technologię dopasowaną do realizacji procesów w otoczeniu przemysłowym, dzięki czemu płynnie będzie działać w nietypowych zastosowaniach z użyciem sterownika SIMATIC firmy Siemens z wycofanej już generacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł podstawowy - 6ES5580-0UA12

6ES5580-0UA12 - taki numer katalogowy otrzymał podstawowy moduł o funkcjonalności technologicznej zoptymalizowanej do potrzeb profesjonalnych projektów. Wybór sprzedawanego w naszym sklepie internetowym komponentu gwarantuje szybkie uruchamianie programów w różnych obszarach. Sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron wariant z edycji urządzeń Siemens SIMATIC S5 ułatwia realizację szeregu zadań sterowniczych.

Korzyści i zalety

Udostępniany przez nas moduł podstawowy jest przystosowany do pracy z uniwersalnymi komponentami z rodziny produktów S5. Seria ta oferuje różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym CPU. Proponowane komponenty odznaczają się tym, że uzyskały indywidualnie przystosowane szerokości obudowy, architektury procesorów lub też rozmiary pamięci. Sterowniki w tej edycji cały czas są eksploatowane w środowiskach branżowych niepoddanych modernizacji do nowszych wersji. Moduł podstawowy proponowany w naszym sklepie jest obecnie wycofany z produkcji przez producenta, a tym samym proponujemy go wyłącznie jako zregenerowany wariant używany.

Funkcjonalności i możliwości

Podstawowy moduł dostarczany w naszym sklepie internetowym z dużą efektywnością może działać z dedykowanymi podzespołami. W linii SIMATIC S5 dostępne są specjalne akcesoria, takie jak chociażby ponadprogramowe moduły wejść, moduły wyjść, interfejsy do komunikacji, przekaźniki, modemy, adaptery, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne czy moduły pomiarowe. Oprogramowanie inżynieryjne do parametryzacji sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5580-0UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt