SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-1UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-1UA11

6ES5580-1UA11 - taki numer zamówieniowy otrzymał dedykowany procesor komunikacyjny w wersji CP 580. Sprzęt ten wykonano dla podkategorii sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Kontroler wyposażono w specyfikację dopasowaną do wykonywania procesów w warunkach przemysłowych, więc produktywnie pracuje w zróżnicowanych obszarach zakładu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny CP 580 - 6ES5580-1UA11

6ES5580-1UA11 jest sprzedawanym w sklepie Magsteron procesorem komunikacyjnym CP 580 o konfiguracji pod względem technicznym dopasowanej do konfiguracji systemów sterowania w obszarze specjalistycznych branż. Specyfikacja oferowanego przez nasz sklep kontrolera ułatwia profesjonalne realizowanie prac w wymagających dziedzinach. Prezentowany przez nas element wyposażenia z kategorii produktów S5 pozwala na realizowanie programów sterownika SIMATIC tej generacji.

Specyfikacja i zalety

Procesor komunikacyjny CP 580 prezentowany przez nasz sklep Magsteron może pracować z funkcjonalnymi modelami z generacji urządzeń S5. Generacja ta obejmuje różne pod względem jakościowym programowalne sterowniki logiczne. Określone urządzenia otrzymały różne wymiary obudowy, możliwości obliczeniowe bądź też rozmiary pamięci. CPU w tej wersji obecnie są używane w obszarach branżowych, które nie zostały poddane unowocześnieniu do nowszych wersji sterownika. Procesor komunikacyjny CP 580 zamawiany w naszym sklepie internetowym jest na chwilę obecną wycofany z produkcji w firmie Siemens, dlatego zamawiamy go wyłącznie jako przywrócony produkt na specjalne życzenie klienta.

Parametry i zastosowania

Procesor komunikacyjny CP 580 dostarczany przez sklep internetowy Magsteron bezproblemowo działa ze specjalnymi podzespołami. W linii SIMATIC S5 znajdują się zgodne moduły, jakimi są chociażby dodatkowe wejścia, wyjścia, złącza do komunikacji, przekaźniki, modemy, moduły z adapterami, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne czy moduły pomiarowo-zliczające. Oprogramowanie inżynierskie do obsługi sterowników SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5580-1UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt