SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-2UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-2UA12

6ES5580-2UA12 to numer katalogowy modułu procesora komunikacyjnego CP 580, wyposażonego w 8 MB pamięci oraz podwójny slot o dużej szerokości. Produkt ten opracowano dla edycji kontrolerów S5. Akcesorium uzyskało specyfikację dobraną do realizacji operacji w obszarze przemysłu, przez co bezawaryjnie może funkcjonować w wymagających procesach realizowanych przez sterowniki SIMATIC firmy Siemens tej odsłony.

Siemens SIMATIC S5 - moduł procesora komunikacyjnego - 6ES5580-2UA12

6ES5580-2UA12 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono moduł procesora komunikacyjnego o konstrukcji przystosowanej do specyfikacji szeregu zakładów. Jakość dostępnego w sklepie Magsteron komponentu usprawnia skuteczne przeprowadzanie zadań w rozmaitych strefach. Dostępny na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową model urządzenia z generacji sterowników SIMATIC S5 usprawnia przeprowadzanie czynności układów automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i zalety

Moduł procesora komunikacyjnego proponowany w naszym internetowym sklepie jest przystosowany do funkcjonowania z praktycznymi komponentami w układach sterowników Siemens S5. Seria ta oferuje różne pod względem jakościowym warianty. Oferowane jednostki centralne odznaczają się tym, że mają inne rozmiary technologiczne, procesory bądź też pamięć RAM. Jednostki tej rodziny nadal są używane w obszarach branżowych nieunowocześnianych do wersji S7. Moduł procesora komunikacyjnego zamawiany przez nasz sklep internetowy jest obecnie wycofany przez producenta, a więc oferujemy go wyłącznie jako odnowiony wariant od dystrybutora.

Parametry i zastosowania

Moduł procesora komunikacyjnego zapewniany w naszym internetowym sklepie bezproblemowo funkcjonuje razem z dodatkowymi komponentami. W edycji S5 Siemens możesz znaleźć rozmaite akcesoria, jakimi są ponadprogramowe wejścia, moduły wyjść, moduły komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilające, moduły funkcjonalne bądź też moduły zliczająco-pomiarowe. Platforma programistyczna do tworzenia programów programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens to STEP5 w trafnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5580-2UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt