SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-3UA11

6ES5580-3UA11 jest oferowanym przez nas modułem programatora CP 544, który przyspiesza komunikację w realizacji połączeń szeregowych punkt-punkt. Produkt jest dedykowany CPU w wersjach 115U/H, 135U i 155U/H. Podzespół ten należy do edycji sterownika PLC S5 firmy Siemens. Sprzęt zwraca uwagę poprzez specyfikację właściwą do wykonywania procesów w środowiskach przemysłowych, dlatego płynnie może się sprawdzić w licznych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł programatora - 6ES5580-3UA11

6ES5580-3UA11 - takim numerem zamówieniowym charakteryzuje się moduł programatora o funkcjonalności dostosowanej pod względem konstrukcyjnym do specyficznych wymagań różnych branż. Budowa sprzedawanego przez nas akcesorium zapewnia sprawne przeprowadzanie operacji w zaawansowanych obszarach. Dostępny przez nas podzespół dedykowany dla programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC Siemens S5 gwarantuje bezpieczną obsługę zadań systemów sterowania.

Zalety i korzyści

Moduł programatora udostępniany przez nasz sklep może działać z wieloma komponentami z generacji sterowników S5 marki Siemens. Standard ten zawiera różniące się od siebie technologicznie modele. Poszczególne rozwiązania odznaczają się tym, że uzyskały odmienne głębokości technologiczne, możliwości obliczeniowe oraz wielkość pamięci. CPU w tym układzie nadal są użytkowane w otoczeniu przemysłowym, niepoddanym unowocześnieniu do wersji S7. Moduł programatora sprzedawany przez nasz sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową jest aktualnie wycofany z produkcji przez firmę Siemens, dlatego proponujemy go wyłącznie jako odnowiony wariant na specjalne życzenie.

Funkcjonalności i dane techniczne

Moduł programatora proponowany w naszym sklepie internetowym wyjątkowo sprawnie może funkcjonować z różnymi elementami. W edycji SIMATIC S5 zamówisz kompatybilne produkty, do których należą uzupełniające moduły wejściowe, wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, moduły z adapterami, moduły do zasilania, moduły funkcjonalne i moduły zliczające. Narzędzie programistyczne do zmiany ustawień sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w dedykowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5580-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt