SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-4UA12

6ES5580-4UA12 - takim numerem odznacza się oferowany przez nas moduł podstawowy programatora CP 580, który posiada koprocesor oraz pamięć 2 MB. Podzespół ten wywodzi się z odsłony sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Komponent sprzedawany w naszym sklepie otrzymał specyfikację dobraną do wykonywania procesów w branżach przemysłowych, dlatego z powodzeniem może pracować w specjalistycznych obszarach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - moduł podstawowy - 6ES5580-4UA12

6ES5580-4UA12 to numer zamówieniowy modułu podstawowego o konfiguracji technicznej dopasowanej do potrzeb szeregu segmentów w branży automatyki. Zastosowanie dostępnego w sklepie Magsteron elementu usprawnia specjalistyczne uruchamianie zadań w różnych warunkach. Dostępny przez nas model urządzenia opracowany dla PLC S5 ułatwia realizację programów sterowania SIMATIC.

Zalety i specyfikacja

Podstawowy moduł proponowany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron jest wykonany zgodnie z uniwersalnymi urządzeniami z serii programowalnych sterowników S5 Siemens. Grupa ta zawiera w sobie zróżnicowane technologicznie modele PLC. Oferowane komponenty mają dość zróżnicowane wersje technologiczne, parametry procesora bądź też pojemność pamięci. Sterowniki w tym układzie obecnie działają w obiektach niezaktualizowanych do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł dostępny w asortymencie sklepu Magsteron nie jest już wspierany przez markę Siemens, więc dostarczamy go tylko jako przywrócony towar z rynku wtórnego.

Parametry i możliwości

Podstawowy moduł proponowany w naszym sklepie Magsteron z dużą wydajnością współpracuje razem z rozszerzającymi go urządzeniami. W podkategorii S5 Siemens zakupisz specjalne elementy, jakimi są chociażby uzupełniające moduły wejść, moduły wyjść, moduły komunikacyjne, przekaźniki, modemy, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcjonalne oraz moduły licznikowe. Narzędzie inżynieryjne do zmiany ustawień produktów S5 Siemens to STEP5 w kompatybilnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5580-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt