SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-5UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-5UA11

6ES5580-5UA11 - pod takim numerem sprzedajemy w naszym sklepie moduł podstawowy dla programatora CP 580 z 2 MB pamięci i koprocesorem. Wariant ten zalicza się do systemów sterownika PLC Siemens S5. Kontroler wyposażono w konstrukcję odpowiednią do przeprowadzania działań w warunkach przemysłowych, w wyniku czego ekonomicznie może się sprawdzić w zautomatyzowanych układach SIMATIC starszej serii.

Siemens SIMATIC S5 - moduł podstawowy - 6ES5580-5UA11

6ES5580-5UA11 to dostępny na zamówienie moduł podstawowy o konfiguracji mechanicznej przystosowanej do spełnienia potrzeb technologicznych licznych zakładów. Jakość sprzedawanego w asortymencie Magsteronu akcesorium zapewnia sprawne wdrażanie procesów w przemysłowych środowiskach. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie Magsteron produkt opracowany dla SIMATIC S5 firmy Siemens gwarantuje przeprowadzanie czynności sterownika logicznego PLC.

Specyfikacja i zalety

Moduł dostarczany na zamówienie przez nasz sklep jest przystosowany do działania z wieloma komponentami będącymi częścią systemu PLC S5 marki Siemens. Linia ta obejmuje zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym programowalne sterowniki logiczne. Konkretne produkty odznaczają się tym, że mają odpowiednio dobrane gabaryty technologiczne, specyfikacje procesora i pamięć RAM. Komponenty w tym standardzie cały czas są eksploatowane w obszarach automatyki przemysłowej nieunowocześnianych do SIMATIC S7. Moduł prezentowany przez nasz sklep internetowy jest obecnie wycofany ze sprzedaży przez firmę Siemens, przez co dostarczamy go tylko jako zregenerowany sprzęt używany.

Funkcje i dane techniczne

Moduł dostarczany przez sklep internetowy Magsteron bezproblemowo może działać z dedykowanymi produktami. W Generacji SIMATIC S5 marki Siemens proponowane są zgodne rozwiązania, do których należą rozszerzające moduły wejściowe, wyjścia, złącza do komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, adaptery, moduły zasilające, moduły funkcjonalne bądź też moduły licznikowe. Platforma programistyczna do modyfikacji programów PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w optymalnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5580-5UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt