SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-5UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-5UA12

6ES5580-5UA12 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się podstawowy moduł CP 580 z pamięcią roboczą 40 MB, pamięcią RAM 2 MB i wbudowanym koprocesorem. Podzespół ten stanowi komponent systemu sterownika PLC S5 marki Siemens. Akcesorium wyposażono w technologię zaprojektowaną do pracy w otoczeniu przemysłowym, w wyniku czego bezpiecznie może działać w zautomatyzowanych systemach SIMATIC starszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł podstawowy - 6ES5580-5UA12

6ES5580-5UA12 to numer, pod którym zamówisz moduł o specyfice pod kątem konstrukcyjnym dopasowanej do standardów szeregu układów. Wybór zamawianego przez Magsteron komponentu usprawnia profesjonalne uruchamianie programów w zróżnicowanych obiektach. Udostępniany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową podzespół przeznaczony dla sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 optymalizuje wdrażanie programów PLC.

Specyfikacja i zalety

Moduł podstawowy prezentowany w naszym internetowym sklepie pozostaje kompatybilny z istotnymi elementami wchodzącymi w skład logicznych sterowników programowalnych PLC Siemens S5. Kategoria ta uwzględnia zróżnicowane jakościowo kontrolery. Poszczególne podzespoły posiadają indywidualnie przystosowane głębokości konstrukcyjne, układy scalone oraz pojemność pamięci. Modele w tej technologii cały czas działają w układach automatyki przemysłowej niezaktualizowanych do wersji S7. Moduł sprzedawany w naszym internetowym sklepie nie jest już serwisowany przez producenta, w związku z czym oferujemy go tylko jako zregenerowany produkt na życzenie klienta.

Parametry i zastosowania

Podstawowy moduł sprzedawany w naszym sklepie internetowym może być stosowany razem z dedykowanymi elementami. W generacji SIMATIC S5 firmy Siemens możesz zakupić zróżnicowane produkty, jak między innymi ponadprogramowe moduły wejść, moduły wyjściowe, moduły komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemu, moduły z adapterami, moduły zasilacza, moduły funkcjonalne bądź też liczniki. Platforma inżynieryjna do modyfikacji programów sterowników SIMATIC S5 to STEP5 w dedykowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5580-5UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt