SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-0EB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-0EB11

6ES5581-0EB11 jest oferowanym w sklepie Magsteron modułem podstawowym dla programatorów typu CP581 i CP486. Produkt posiada 4 MB pamięci roboczej oraz procesor 33 MHz, a także jest dedykowany CPU w wersjach 115U, 135U i 135U/H. Podzespół ten jest częścią rodziny sterowników programowalnych S5. Urządzenie posiada konstrukcję opracowaną do realizacji operacji w obszarach przemysłowych, dzięki czemu bez problemów może pracować w złożonych systemach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł podstawowy - 6ES5581-0EB11

6ES5581-0EB11 to numer katalogowy modułu podstawowego o konfiguracji technologicznej opracowanej specjalnie do wdrażania rozmaitych aplikacji. Budowa sprzedawanego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową modelu zapewnia błyskawiczne realizowanie działań w standardowych i trudnych warunkach. Prezentowany przez nasz sklep wariant dostępny dla logicznych sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens usprawnia wykonywanie programów sterowania.

Korzyści i zalety

Moduł podstawowy proponowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową jest przystosowany do stosowania z różnymi rozwiązaniami w układach programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. Podkategoria ta uwzględnia różne pod względem jakościowym programowalne modele. Sprzedawane CPU wyróżniają się tym, że otrzymały nieco inne wysokości konstrukcyjne, możliwości obliczeniowe czy też pojemność pamięci. Podzespoły tej linii nadal używa się w środowiskach automatyki przemysłowej, które nie zostały poddane unowocześnieniu do sterownika S7. Moduł podstawowy prezentowany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron obecnie jest wycofany z produkcji w firmie Siemens, a tym samym sprzedajemy go wyłącznie jako przywrócony sprzęt od dystrybutora.

Parametry i możliwości

Moduł podstawowy udostępniany w naszym sklepie internetowym bez problemu może działać z wieloma produktami. W rodzinie SIMATIC S5 sprzedawane są rozmaite urządzenia, do których należą uzupełniające wejścia, wyjścia, złącza do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły z adapterami, moduły zasilaczy, moduły funkcjonalne oraz moduły zliczająco-pomiarowe. Aplikacja do programowania programowalnych sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w optymalnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5581-0EB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt