SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-0EB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-0EB12

6ES5581-0EB12 jest sprzedawanym w sklepie Magsteron modułem podstawowym, dedykowanym programatorom CP581/486. Na wyposażeniu znajduje się procesor 33 MHz, pamięć robocza 4 MB oraz system operacyjny MS-DS 6.2. Model ten jest częścią systemu programowalnych sterowników logicznych S5 i pasuje do jednostek centralnych S5-115U, 135U czy 155U/H. Element uzyskał budowę przystosowaną do realizacji procesów w otoczeniu przemysłowym, dlatego bez przeszkód będzie działać w zautomatyzowanych operacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł podstawowy - 6ES5581-0EB12

6ES5581-0EB12 to numer, pod którym oferujemy moduł o konfiguracji technologicznej dostosowanej do potrzeb różnych zakładów. Zakup sprzedawanego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową produktu przyspiesza bezproblemowe wdrażanie operacji w nietypowych obszarach. Sprzedawany w naszym sklepie z automatyką przemysłową element wyposażenia z kategorii produktów Siemens SIMATIC S5 usprawnia wdrażanie programów sterownika logicznego PLC.

Specyfikacja i zalety

Moduł dostępny na zamówienie w naszym sklepie Magsteron działa z istotnymi podzespołami w systemach sterowników S5 marki Siemens. Rodzina ta posiada rozmaite pod względem technologicznym PLC. Wybrane komponenty odznaczają się tym, że uzyskały zróżnicowane rozmiary technologiczne, układy procesorów lub pojemność pamięci. Produkty tej rodziny wciąż bywają eksploatowane w obiektach branżowych niezaktualizowanych do nowszych wersji sterownika. Moduł sprzedawany w sklepie Magsteron jest aktualnie wycofany z rynku przez producenta, a tym samym zamawiamy go jedynie jako odnowiony produkt od dystrybutorów.

Funkcje i dane techniczne

Moduł dostarczany przez nasz sklep internetowy Magsteron funkcjonuje z dużą skutecznością razem z rozszerzającymi go elementami. W rodzinie Siemens SIMATIC S5 proponujemy praktyczne akcesoria, jak między innymi ponadprogramowe moduły wejść, moduły wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły z adapterami, moduły zasilające, moduły funkcyjne czy też moduły pomiarowo-zliczające. Narzędzie programistyczne do programowania sterowników S5 Siemens to STEP5 w przystosowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5581-0EB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt