SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-0HB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-0HB11

6ES5581-0HB11 to numer katalogowy dla modułu pamięci dedykowanego programatorom CP 581, pozwalający na jej rozszerzenie do 20 MB. Element ten należy do odsłony PLC SIMATIC S5. Urządzenie otrzymało specyfikację dobrą do realizacji różnych operacji w branżach przemysłowych, a dzięki temu ekonomicznie może funkcjonować w zaawansowanych procesach technologicznych z zakresu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci 20 MB - 6ES5581-0HB11

6ES5581-0HB11 to dostępny w sklepie Magsteron moduł pamięci 20 MB o funkcjonalności pod względem mechanicznym dobranej do wymagań specjalistycznych segmentów. Użycie oferowanego przez nasz sklep elementu ułatwia profesjonalne przeprowadzanie programów w zaawansowanych środowiskach. Prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron komponent wyposażenia z kategorii programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens gwarantuje wykonywanie działań sterownika PLC.

Specyfikacja i korzyści

Proponowany przez nas moduł pamięci 20 MB pozostaje zgodny z rozmaitymi elementami z rodziny programowalnych sterowników logicznych PLC S5 Siemens. Podkategoria ta obejmuje zróżnicowane pod względem technologicznym modele. Poszczególne wersje odznaczają się tym, że mają odpowiednio dopasowane gabaryty obudowy, procesory czy też rozmiary pamięci. Komponenty w tej technologii cały czas funkcjonują w obszarach branżowych, które nie zostały poddane modernizacji do nowszych wersji sterownika. Moduł pamięci 20 MB proponowany przez nasz sklep internetowy nie jest aktualnie wspierany przez producenta, więc dostarczamy go tylko jako odświeżony sprzęt używany.

Funkcjonalności i możliwości

Moduł pamięci 20 MB oferowany w sklepie Magsteron może współpracować z wysoką wydajnością z rozmaitymi produktami. W edycji S5 marki Siemens możesz kupić dedykowane rozwiązania, jakimi są opcjonalne moduły wejść, moduły wyjściowe, moduły do komunikacji, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły adapterów, moduły zasilacza, moduły funkcjonalne oraz liczniki. Środowisko do parametryzacji urządzeń SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w odpowiedniej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5581-0HB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt