SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-0RA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-0RA12

6ES5581-0RA12 jest sprzedawanym przez Magsteron modułem gniazda AT dla procesorów komunikacyjnych CP 581 i CP 486, umożliwiającym podłączenie maksymalnie dwóch komponentów. Produkt ten stanowi element serii sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Urządzenie uzyskało technologię dostosowaną do przeprowadzania działań w środowiskach przemysłowych, a tym samym płynnie może funkcjonować w zautomatyzowanych projektach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł gniazda AT - 6ES5581-0RA12

6ES5581-0RA12 - pod takim numerem oferujemy moduł gniazda AT o konstrukcji technologicznej dobranej do wymogów różnych zakładów. Wykorzystanie proponowanego w naszym internetowym sklepie komponentu pozwala na wydajne realizowanie operacji w wymagających obiektach. Dostępny w naszym sklepie model z edycji sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens zapewnia wydajne wdrażanie zadań sterownika PLC.

Specyfikacja techniczna

Moduł gniazda AT udostępniany w naszym sklepie funkcjonuje z elastycznymi elementami z linii produktów S5 firmy Siemens. Kategoria ta zapewnia zróżnicowane pod względem technologicznym kontrolery. Poszczególne programowalne sterowniki logiczne otrzymały zróżnicowane warianty obudowy, parametry procesora czy ilość pamięci. Podzespoły w tej wersji wciąż używa się w obszarach branżowych niepoddanych modernizacji do wersji SIMATIC S7. Moduł gniazda AT udostępniany przez nasz sklep Magsteron nie jest obecnie wspierany przez producenta, dlatego proponujemy go wyłącznie jako przywrócony produkt używany.

Funkcje i zastosowania

Moduł gniazda AT udostępniany przez nasz sklep z powodzeniem może pracować razem z rozszerzającymi produktami. W linii S5 Simens oferowane są dedykowane komponenty, jak między innymi ponadprogramowe wejścia, wyjścia, moduły do komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcjonalne bądź też moduły zliczająco-pomiarowe. System do zmiany ustawień programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5581-0RA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt