SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-1EA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-1EA11

6ES5581-1EA11 spełnia funkcję modułu pamięci CP 581 z 4 MB pamięci głównej oraz 2 MB na wbudowanym dysku twardym. Element ten opracowano dla układów sterownika programowalnego S5 Siemens. Produkt uzyskał budowę odpowiednią do realizacji operacji w otoczeniu przemysłowym, dzięki czemu bez przeszkód może funkcjonować w specjalistycznych obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci - 6ES5581-1EA11

6ES5581-1EA11 to dostępny na zamówienie moduł pamięciowy o funkcjonalności konstrukcyjnej przygotowanej do potrzeb zautomatyzowanych systemów. Funkcjonalność zamawianego przez nas podzespołu ułatwia skuteczne realizowanie czynności w zaawansowanych zakładach automatyki. Oferowany w naszym sklepie komponent wyposażenia z kategorii kontrolerów SIMATIC S5 przyspiesza przeprowadzanie aplikacji sterownika PLC.

Zalety i korzyści

Moduł pamięciowy oferowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową zapewnia zgodność z funkcjonalnymi podzespołami z edycji urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens. Kategoria ta zawiera w sobie rozmaite pod względem technologicznym kontrolery. Sprzedawane jednostki CPU wyróżniają się tym, że posiadają odpowiednio dopasowane rozmiary konstrukcyjne, parametry procesora czy też zasoby pamięci. Sterowniki w tym układzie nadal sprawdzają się w strefach automatyki przemysłowej, które nie zostały poddane modernizacji do wersji SIMATIC S7. Moduł dostarczany w naszym internetowym sklepie obecnie jest wycofany przez producenta, więc sprowadzamy go wyłącznie jako odnowiony sprzęt na życzenie.

Parametry i zastosowania

Moduł pamięciowy proponowany przez nasz sklep Magsteron łatwo może być stosowany razem z dodatkowymi elementami. W edycji S5 Siemens zamówisz rozmaite komponenty, do których zaliczamy dodatkowe moduły wejść, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, modemy, adaptery, moduły zasilaczy, moduły funkcjonalne bądź też moduły licznikowe. Aplikacja do konfiguracji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 to STEP5 w trafnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5581-1EA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt