SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-1EB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-1EB12

6ES5581-1EB12 to numer, pod którym zamówisz w naszym sklepie Magsteron moduł pamięci o pojemności 4 MB w wersji CP 581/486, opracowany dla jednostek centralnych CPU S5-115U oraz 155U/H. Urządzenie to jest częścią serii sterownika programowalnego SIMATIC S5 firmy Siemens. Komponent wyposażono w funkcjonalność dostosowaną do pracy w środowiskach przemysłowych, a tym samym ekonomicznie sprawdza się on w licznych rozwiązaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci 4 MB - 6ES5581-1EB12

6ES5581-1EB12 jest kodem katalogowym modułu pamięci 4 MB o specyfikacji pod względem technologicznym dobranej do parametrów rozmaitych zakładów. Konstrukcja sprzedawanego przez Magsteron produktu pozwala na bezproblemowe inicjowanie prac w trudnych strefach przemysłowych. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie komponent wyposażenia dla układów sterowników S5 firmy Siemens pozwala na wykonywanie aplikacji systemu automatyki przemysłowej z rozszerzoną pamięcią.

Korzyści i specyfikacja

Moduł proponowany w naszym sklepie internetowym jest zaprojektowany zgodnie z pozostałymi częściami z generacji programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC Siemens S5. Grupa ta oferuje zróżnicowane konstrukcyjnie urządzenia. Sprzedawane warianty uzyskały nieco inne wersje konstrukcyjne, architektury procesorów czy pojemność pamięci. Podzespoły tej rodziny wciąż działają w zakładach automatyki niezaktualizowanych do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł pamięci oferowany w naszym internetowym sklepie jest już wycofany ze sprzedaży przez producenta, a tym samym oferujemy go tylko jako odświeżony sprzęt używany.

Funkcjonalności i zastosowania

Moduł pamięci 4 MB dostarczany w sklepie Magsteron wyjątkowo efektywnie może funkcjonować z rozbudowującymi go produktami. W technologii S5 marki Siemens możesz zakupić rozmaite moduły, jak na przykład dodatkowe wejścia, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, zasilacze, moduły funkcjonalne czy moduły liczników. Oprogramowanie inżynierskie do modyfikacji programów sterowników programowalnych SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w prawidłowej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5581-1EB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt