SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-1HB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-1HB11

6ES5581-1HB11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł pamięci 8 MB, przeznaczony dla urządzeń typu CP 581/486. Sprzęt ten zaprojektowano specjalnie dla odsłony sterownika PLC S5 marki Siemens. Komponent wyposażono w funkcjonalność dostosowaną do realizacji procesów w warunkach przemysłowych, w wyniku czego wydajnie funkcjonuje w podstawowych i skomplikowanych rozwiązaniach z zakresu automatyki zakładowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci 8 MB - 6ES5581-1HB11

6ES5581-1HB11 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono moduł pamięci o funkcjonalności pod kątem technologicznym opracowanej odpowiednio do budowy rozmaitych linii. Wybór sprzedawanego w sklepie Magsteron produktu zapewnia profesjonalne przeprowadzanie procesów w różnych środowiskach. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową element wyposażenia z rodziny sterowników programowalnych PLC S5 Siemens usprawnia wykonywanie wielu czynności układów sterowania.

Specyfikacja techniczna

Moduł pamięci 8 MB prezentowany w naszym sklepie internetowym jest wykonany kompatybilnie z innymi komponentami w układzie sterowników S5 Siemens. Generacja ta zapewnia różne pod względem konstrukcyjnym rozwiązania. Dostarczane CPU posiadają nieco odmienne wysokości obudowy, możliwości obliczeniowe lub też ilość pamięci. Produkty w tej technologii cały czas używa się w zakładach, które nie zostały poddane rozbudowie do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł pamięciowy 8 MB prezentowany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron obecnie nie jest serwisowany przez producenta, więc oferujemy go jedynie jako przywrócony towar z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i dane techniczne

Moduł pamięci proponowany w naszej ofercie skutecznie może funkcjonować z rozszerzającymi podzespołami. W rodzinie SIMATIC S5 sprzedawane są różne urządzenia, jakimi są opcjonalne moduły wejść, moduły wyjść, moduły komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły z adapterami, moduły zasilające, moduły funkcjonalne czy liczniki. Platforma inżynieryjna do obsługi sterowników PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w dostosowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5581-1HB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt