SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-1LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-1LA11

6ES5581-1LA11 sprzedajemy jako dedykowany modelom CP 581 moduł pamięci masowej, którego pojemność sięga 120 MB na dysku twardym. Urządzenie to należy do edycji popularnych niegdyś sterowników PLC S5 Siemens. Akcesorium wyposażono w specyfikację opracowaną do użytku w segmencie przemysłowym, a dzięki temu skutecznie będzie działać w licznych projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci masowej 120 Mb - 6ES5581-1LA11

6ES5581-1LA11 - pod takim numerem oferujemy moduł pamięci masowej o charakterystyce technologicznej zoptymalizowanej do wytycznych licznych projektów automatyki. Specyfikacja dostępnego w asortymencie Magsteronu komponentu zapewnia błyskawiczne przeprowadzanie działań w podstawowych warunkach. Dostępny na zamówienie przez Magsteron podzespół z rodziny logicznych sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 optymalizuje wiele zadań programowalnego sterownika logicznego PLC.

Specyfikacja techniczna

Moduł pamięci masowej udostępniany w naszym sklepie z automatyką przemysłową jest zgodny z innymi częściami wchodzącymi w skład sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Generacja ta obejmuje różniące się od siebie jakościowo jednostki CPU. Wybrane programowalne sterowniki logiczne otrzymały odmienne głębokości konstrukcyjne, układy procesorów lub też pojemność pamięci. Jednostki w tej technologii wciąż eksploatuje się w obiektach branżowych niepoddanych modernizacji do sterownika SIMATIC S7. Moduł pamięciowy sprzedawany przez nas obecnie nie jest produkowany w firmie Siemens, w związku z czym sprzedajemy go jedynie jako przywrócony produkt na życzenie.

Funkcje i zastosowania

Moduł pamięci masowej 120 MB dostępny w naszej ofercie z dużą skutecznością może być stosowany razem z rozszerzającymi go produktami. W rodzinie S5 marki Siemens zamówisz praktyczne moduły, wśród których wyróżniamy opcjonalne moduły wejściowe, wyjściowe, moduły do komunikacji, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły z adapterami, moduły zasilające, moduły funkcyjne bądź też liczniki. Środowisko do konfiguracji sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w kompatybilnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5581-1LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt