SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-2LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-2LA11

6ES5581-2LA11 to dostępny na zamówienie w sklepie Magsteron moduł pamięci masowej dla jednostek centralnych CP 581, który wyróżnia się pojemnością 270 MB. Urządzenie to wywodzi się z rodziny sterownika PLC S5. Produkt posiada funkcjonalność optymalną do użycia w środowiskach przemysłowych, więc idealnie sprawdza się w zaawansowanych systemach SIMATIC tej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci masowej 270 MB - 6ES5581-2LA11

6ES5581-2LA11 to numer, pod którym sprzedajemy moduł pamięci masowej 270 MB o specyfikacji pod kątem mechanicznym dobranej do parametrów specjalistycznych linii. Konstrukcja proponowanego w naszym asortymencie komponentu przyspiesza profesjonalne wykonywanie prac w standardowych strefach. Oferowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron komponent wyposażenia z linii logicznych sterowników programowalnych S5 Siemens ułatwia wdrażanie czynności układu poprzez rozbudowę pamięci masowej.

Zalety i korzyści

Moduł pamięci 270 MB sprzedawany w naszym sklepie Magsteron jest przystosowany do współpracy z pozostałymi elementami wchodzącymi w skład PLC S5 marki Siemens. Linia ta uwzględnia różne pod względem technologicznym jednostki CPU. Oferowane przez nas urządzenia otrzymały specjalnie dobrane wymiary konstrukcyjne, możliwości obliczeniowe czy pojemność pamięci. Podzespoły tej grupy obecnie są wykorzystywane w strefach automatyzacji niezmodernizowanych do sterownika w wersji S7. Moduł pamięci 270 MB prezentowany przez nasz sklep Magsteron nie jest aktualnie produkowany przez firmę Siemens, w związku z czym proponujemy go jedynie jako przywrócony wariant na życzenie klienta.

Parametry i dane techniczne

Moduł pamięci 270 MB dostępny w sklepie Magsteron funkcjonuje z optymalną wydajnością z rozbudowującymi go komponentami. W układzie SIMATIC S5 marki Siemens dostarczamy dedykowane urządzenia, jak m.in. ponadprogramowe moduły wejść, wyjścia, interfejsy komunikacyjne, przekaźniki, modemy, moduły adapterów, moduły zasilające, moduły funkcyjne bądź też liczniki. Narzędzie programistyczne do obsługi PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w trafnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5581-2LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt