SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-3LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-3LA11

6ES5581-3LA11 to moduł pamięci masowej z dyskiem twardym 520 MB w odsłonie dedykowanej jednostkom CP 581/486. Podzespół ten opracowano dla systemów PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Komponent wyposażono w funkcjonalność opracowaną do użytku w obszarze przemysłu, dzięki czemu sprawnie będzie funkcjonować w podstawowych zadaniach z wykorzystaniem sterowników starszej generacji technologicznej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci masowej 512 MB - 6ES5581-3LA11

6ES5581-3LA11 to numer katalogowy dla modułu pamięciowego o budowie dobranej pod kątem technicznym do parametrów zautomatyzowanych linii. Konstrukcja sprzedawanego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową kontrolera pozwala na błyskawiczne uruchamianie aplikacji w zróżnicowanych środowiskach. Prezentowany w naszym sklepie komponent z generacji sterowników Siemens SIMATIC S5 optymalizuje wiele działań systemu sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł pamięciowy dostarczany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron może funkcjonować z elastycznymi produktami z linii logicznych sterowników Siemens SIMATIC S5. Podkategoria ta uwzględnia w sobie różniące się od siebie pod względem jakościowym produkty. Określone warianty odznaczają się tym, że otrzymały nieco inne warianty obudowy, procesory czy rozmiary pamięci. Produkty tej generacji cały czas znajdują zastosowanie w zakładach automatyki niezaktualizowanych do wersji S7. Moduł pamięciowy sprzedawany przez nasz sklep jest na chwilę obecną wycofany z rynku przez producenta, w związku z czym sprzedajemy go wyłącznie jako zregenerowany produkt z drugiej ręki.

Funkcje i możliwości

Moduł pamięciowy 512 MB proponowany w naszym internetowym sklepie może działać efektywnie ze specjalnymi produktami. W systemie S5 marki Siemens możesz zamówić zróżnicowane komponenty, do których zaliczamy rozszerzające moduły wejściowe, wyjścia, interfejsy komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły adapterów, zasilacze, moduły funkcyjne i moduły pomiarowe. Platforma do zarządzania programami urządzeń SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w kompatybilnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5581-3LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt