SIEMENS Simatic S5 - 6ES5605-0UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5605-0UA11

6ES5605-0UA11 - taki numer posiada ręczny programator PG-605U, który dysponuje ekranem wyświetlającym do 2 linii tekstu. Element ten zaprojektowano specjalnie dla serii programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens. Komponent zwraca uwagę poprzez budowę zoptymalizowaną pod kątem realizacji procesów w środowiskach przemysłowych, więc może bezpiecznie funkcjonować w zautomatyzowanych rozwiązaniach sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - ręczny programator PG-605U - 6ES5605-0UA11

6ES5605-0UA11 to numer, pod którym sprzedajemy programator ręczny PG-605U o specyfice dopasowanej pod względem mechanicznym do wymagań technologicznych wielu zakładów przemysłowych. Funkcjonalność proponowanego przez nas produktu przyspiesza wydajne uruchamianie działań w zróżnicowanych obszarach. Dostępny w ofercie naszego sklepu podzespół z rodziny sterowników programowalnych PLC S5 Siemens ułatwia realizowanie aplikacji układu automatyki przemysłowej w tym systemie SIMATIC.

Specyfikacja i zalety

Programator ręczny PG-605U sprzedawany przez sklep Magsteron jest zgodny z rozmaitymi modelami z edycji sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Kategoria ta obejmuje różne konstrukcyjnie programowalne sterowniki PLC. Określone podzespoły odznaczają się tym, że mają dość różne wymiary technologiczne, specyfikacje procesora i pojemność pamięci. Produkty w tej wersji nadal bywają używane w otoczeniu automatyki niepoddanym unowocześnieniu do nowszych wersji PLC. Programator ręczny prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron jest na chwilę obecną wycofany z produkcji przez markę Siemens, a tym samym sprowadzamy go jedynie jako zregenerowany towar z rynku wtórnego.

Funkcje i możliwości

Ręczny programator PG-605U oferowany w naszym sklepie z optymalną wydajnością może współpracować ze specjalnymi elementami. W technologii Siemens SIMATIC S5 możesz zakupić specjalne komponenty, takie jak na przykład rozszerzające wejścia, moduły wyjściowe, złącza do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły z adapterami, moduły do zasilania, moduły funkcjonalne bądź też moduły pomiarowo-zliczające. Środowisko do programowania PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w przystosowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5605-0UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt