SIEMENS Simatic S5 - 6ES5605-0UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5605-0UB11

6ES5605-0UB11 - taki numer zamówieniowy posiada ręczny programator PG-605, wyposażony w ekran wyświetlający 2 linie danych. Sprzęt ten należy do generacji programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Kontroler wyróżnia się poprzez technologię optymalną do realizacji procesów w otoczeniu przemysłowym, a tym samym bez przeszkód działa w rozmaitych aplikacjach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - ręczny programator PG-605 - 6ES5605-0UB11

6ES5605-0UB11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się ręczny programator o konstrukcji mechanicznej opracowanej specjalnie do wytycznych licznych aplikacji. Wybór sprzedawanego przez sklep internetowy Magsteron towaru ułatwia profesjonalne przeprowadzanie działań w specjalistycznych warunkach. Przedstawiany w sklepie Magsteron komponent z serii kontrolera Siemens SIMATIC S5 gwarantuje efektywne wdrażanie operacji sterownika PLC tej generacji.

Specyfikacja i zalety

Ręczny programator PG-605 sprzedawany w naszym internetowym sklepie możesz wykorzystać z wieloma rozwiązaniami wchodzącymi w skład serii logicznych sterowników SIMATIC S5. Układ ten obejmuje różne jakościowo kontrolery. Proponowane programowalne sterowniki logiczne wyróżniają się tym, że mają odpowiednio przystosowane rozmiary technologiczne, architektury procesorów oraz dostępną pamięć. Komponenty w tym systemie cały czas pracują w zakładach automatyki przemysłowej niepoddanych aktualizacji do sterownika S7. Programator sprzedawany przez nasz sklep internetowy nie jest obecnie serwisowany przez markę Siemens, a więc dostarczamy go jedynie jako przywrócony wariant na życzenie.

Funkcjonalności i dane techniczne

Ręczny programator PG-605 udostępniany przez nasz sklep internetowy Magsteron z wysoką efektywnością współpracuje z rozszerzającymi elementami. W układzie S5 Simens proponowane są rozmaite moduły, jak na przykład uzupełniające wejścia, moduły wyjść, interfejsy do komunikacji, przekaźniki, modemy, adaptery, zasilacze, moduły funkcyjne bądź też moduły pomiarowo-zliczające. Narzędzie inżynierskie do konfiguracji sterowników programowalnych SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w prawidłowej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5605-0UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt