SIEMENS Simatic S5 - 6ES5615-0UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5615-0UA11

6ES5615-0UA11 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono ręczny programator PG-614 z wbudowanym ekranem, który wyświetla do 8 linii tekstu. Model ten wywodzi się z edycji sterowników logicznych S5. Element otrzymał konstrukcję optymalną do realizacji operacji w segmencie przemysłowym, więc bezawaryjnie będzie pracować w skomplikowanych układach automatyki SIMATIC firmy Siemens starszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - ręczny programator PG-614 - 6ES5615-0UA11

6ES5615-0UA11 to ręczny programator PG-614 o budowie specjalnie dobranej pod kątem mechanicznym do wymagań wielu układów. Funkcjonalność sprzedawanego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową kontrolera gwarantuje bezpieczne realizowanie czynności w zaawansowanych obszarach. Prezentowany przez nasz sklep wariant z edycji programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens ułatwia obsługiwanie czynności zautomatyzowanych.

Specyfikacja i korzyści

Ręczny programator PG-614 proponowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest wykonany zgodnie z innymi częściami wchodzącymi w skład logicznych sterowników SIMATIC S5. Układ ten zawiera w sobie rozmaite technologicznie modele. Dostarczane rozwiązania posiadają różne wymiary technologiczne, parametry procesora lub też ilość pamięci. Urządzenia w tej edycji obecnie bywają eksploatowane w środowiskach, które nie zostały poddane aktualizacji do wersji SIMATIC S7. Ręczny programator zamawiany w naszym sklepie jest na chwilę obecną wycofany z produkcji w firmie Siemens, dlatego sprowadzamy go wyłącznie jako odnowiony sprzęt na specjalne życzenie.

Funkcje i zastosowania

Ręczny programator prezentowany w naszym sklepie internetowym sprawnie może działać z wieloma komponentami. W kategorii Siemens SIMATIC S5 prezentujemy liczne podzespoły, takie jak dodatkowe moduły wejść, wyjścia, złącza do komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, moduły adapterów, moduły zasilacza, moduły funkcjonalne i moduły zliczające. System do tworzenia programów PLC S5 to STEP5 w trafnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5615-0UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt