SIEMENS Simatic S5 - 6ES5615-0UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5615-0UB11

6ES5615-0UB11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się ręczny programator o specjalistycznej konstrukcji. Wariant ten przynależy do rodziny kontrolerów SIMATIC S5 firmy Siemens. Podzespół uzyskał budowę opracowaną do przeprowadzania działań w warunkach przemysłowych, dlatego z powodzeniem pracuje w licznych obszarach zakładów bazujących na automatyce.

Siemens SIMATIC S5 - programator ręczny - 6ES5615-0UB11

6ES5615-0UB11 to produkt, którym jest ręczny programator o specyfice odpowiednio zoptymalizowanej pod kątem technologicznym do potrzeb szeregu zakładów przemysłowych. Jakość dostępnego w sklepie Magsteron elementu umożliwia skuteczne wykonywanie działań w standardowych i trudnych warunkach otoczenia. Sprzedawany przez nasz sklep komponent opracowany dla kontrolerów SIMATIC S5 marki Siemens usprawnia obsługiwanie procesów układu automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i korzyści

Programator ręczny sprzedawany w naszym sklepie Magsteron funkcjonuje z elastycznymi elementami należącymi do urządzeń Siemens S5. Standard ten uwzględnia rozmaite pod względem konstrukcyjnym sterowniki. Konkretne podzespoły mają odpowiednio dopasowane warianty technologiczne, architektury procesorów czy też pojemność pamięci. Podzespoły tej linii wciąż działają w obiektach automatyki, które nie zostały poddane rozbudowie do sterownika w wersji SIMATIC S7. Programator ręczny udostępniany w naszym sklepie jest już wycofany przez producenta, przez co sprowadzamy go jedynie jako odnowiony wariant na specjalne życzenie.

Funkcje i dane techniczne

Oferowany przez nas programator ręczny może bardzo sprawnie funkcjonować z rozmaitymi komponentami tego samego systemu PLC. W układzie SIMATIC S5 firmy Siemens prezentowane są liczne rozwiązania, jakimi są opcjonalne wejścia, wyjścia, interfejsy komunikacyjne, przekaźniki, modemy, moduły z adapterami, moduły zasilające, moduły funkcjonalne i moduły licznikowe. Narzędzie programistyczne do zarządzania programami urządzeń S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5615-0UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt