SIEMENS Simatic S5 - 6ES5615-1UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5615-1UA11

6ES5615-1UA11 - taki numer zamówieniowy posiada moduł adaptera EPROM dla terminala programującego PG615. Urządzenie to stanowi rozwiązanie z rodziny sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Podzespół otrzymał budowę właściwą do pracy w obszarze przemysłu, przez co doskonale będzie z powodzeniem spełniał swoje funkcje w zautomatyzowanych rozwiązaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł adaptera EPROM - 6ES5615-1UA11

6ES5615-1UA11 - takim numerem zamówieniowym charakteryzuje się moduł adaptera EPROM o konstrukcji pod względem mechanicznym przygotowanej do spełnienia wymagań rozmaitych aplikacji. Specyfikacja oferowanego przez nasz sklep Magsteron towaru usprawnia błyskawiczne realizowanie aplikacji w zróżnicowanych obszarach. Sprzedawany przez nas model urządzenia zaprojektowany dla logicznych sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens umożliwia efektywne obsługiwanie procesów kontrolera.

Korzyści i zalety

Proponowany przez nas moduł adaptera EPROM jest przystosowany do działania z przydatnymi modelami wchodzącymi do rodziny logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Seria ta obejmuje różne pod względem konstrukcyjnym PLC. Wybrane urządzenia mają specjalnie dobrane szerokości technologiczne, układy scalone oraz zasoby pamięciowe. CPU w tej edycji obecnie są używane w środowiskach niezaktualizowanych do wersji S7. Moduł adaptera EPROM zapewniany przez nasz sklep Magsteron nie jest na chwilę obecną sprzedawany przez producenta, dlatego sprowadzamy go tylko jako zregenerowany sprzęt na specjalne życzenie.

Funkcjonalności i dane techniczne

Moduł adaptera EPROM dostępny w sklepie Magsteron może działać wydajnie z funkcjonalnymi podzespołami. W edycji SIMATIC S5 marki Siemens możesz zakupić rozmaite komponenty, jakimi są rozszerzające wejścia, moduły wyjść, złącza komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemów, adaptery, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne bądź też moduły zliczająco-pomiarowe. Narzędzie inżynierskie do opracowywania programów sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w kompatybilnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5615-1UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt