SIEMENS Simatic S5 - 6ES5634-5AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5634-5AA11

6ES5634-5AA11 - pod takim numerem zamówisz w sklepie Magsteron zestaw kabli połączeniowych dla terminala PG 730 pozwalający na podłączenie zewnętrznego napędu dysków. Produkt ten wyprodukowano dla odsłony programowalnego sterownika logicznego S5. Akcesorium zwraca uwagę poprzez budowę właściwą do przeprowadzania operacji w obszarach przemysłowych, przez co wydajnie działa w standardowych aplikacjach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - zestaw kabli połączeniowych - 6ES5634-5AA11

6ES5634-5AA11 - takim numerem producent oznaczył w katalogu zestaw kabli połączeniowych o charakterystyce pod kątem mechanicznym dopasowanej do potrzeb wielu branż. Zakup oferowanego przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron towaru pozwala na skuteczne przeprowadzanie działań w podstawowych obiektach. Przedstawiany w naszym internetowym sklepie komponent z podkategorii logicznych sterowników programowalnych S5 zapewnia zwiększenie sprawności działań układu sterowania.

Korzyści i zalety

Zestaw kabli połączeniowych dostarczany na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową może współpracować z praktycznymi elementami wchodzącymi w skład programowalnych sterowników logicznych PLC S5 Siemens. Seria ta zawiera w sobie zróżnicowane konstrukcyjnie kontrolery. Wybrane sterowniki uzyskały specjalnie dobrane warianty konstrukcyjne, układy scalone czy zasoby pamięciowe. Urządzenia w tej technologii nadal bywają używane w systemach automatyki przemysłowej, które nie zostały rozbudowane do sterownika w wersji SIMATIC S7. Zestaw oferowany w naszym sklepie internetowym nie jest obecnie serwisowany przez producenta, dlatego oferujemy go tylko jako odświeżony wariant z drugiej ręki.

Parametry i możliwości

Zestaw kabli połączeniowych zamawiany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron wyjątkowo sprawnie działa z wieloma produktami. W układzie S5 dostarczane są kompatybilne podzespoły, do których zaliczają się opcjonalne moduły wejściowe, wyjścia, złącza do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcyjne czy liczniki. Środowisko do tworzenia programów programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5634-5AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt