SIEMENS Simatic S5 - 6ES5675-0AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5675-0AA11

6ES5675-0AA11 - taki numer produktu otrzymał moduł pamięci 512 KB dla terminala programującego PG-675. Komponent ten zalicza się do generacji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens. Element otrzymał konstrukcję dostosowaną do użycia w branży przemysłowej, w wyniku czego bez komplikacji będzie bezpiecznie pracował w zróżnicowanych obszarach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci 512 KB - 6ES5675-0AA11

6ES5675-0AA11 to sprzedawany w naszym sklepie Magsteron moduł pamięci 512 KB o specyfikacji dopasowanej pod względem technicznym do konstrukcji różnych segmentów automatyki. Specyfikacja sprzedawanego przez nasz sklep internetowy Magsteron rozwiązania gwarantuje bezproblemowe uruchamianie czynności w różnych warunkach. Dostępny na zamówienie w naszym internetowym sklepie element wyposażenia z edycji urządzeń SIMATIC S5 zapewnia przeprowadzanie programowania sterownika.

Korzyści i specyfikacja

Moduł pamięci 512 KB udostępniany w naszym sklepie jest przystosowany do współpracy z różnymi modelami z rodziny logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5. Standard ten obejmuje różniące się od siebie konstrukcyjnie jednostki centralne CPU. Dostarczane produkty wyróżniają się tym, że posiadają odmienne rozmiary technologiczne, specyfikacje procesora czy dostępną pamięć. Urządzenia w tej technologii nadal są użytkowane w obiektach automatyki przemysłowej nierozbudowanych do sterownika w wersji SIMATIC S7. Proponowany przez nas moduł pamięci 512 KB nie jest już produkowany przez markę Siemens, a więc dostarczamy go tylko jako odświeżony wariant z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i zastosowania

Moduł pamięci 512 KB zamawiany w naszym sklepie internetowym z dużą efektywnością może współpracować z rozszerzającymi go akcesoriami. W układzie Siemens SIMATIC S5 zakupisz praktyczne elementy, wśród których wyróżniamy ponadprogramowe moduły wejść, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemu, moduły adapterów, moduły zasilające, moduły funkcyjne i liczniki. Oprogramowanie do modyfikacji programów programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w dostosowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5675-0AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt