SIEMENS Simatic S5 - 6ES5684-4AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5684-4AA11

6ES5684-4AA11 - pod takim numerem kupisz w sklepie Magsteron zewnętrzną stację dysków 3,5". Element ten zaprojektowano dla linii programowalnego sterownika logicznego S5 firmy Siemens. Urządzenie posiada funkcjonalność zaprojektowaną do realizacji procesów w warunkach przemysłowych, w związku z czym bez problemów działa w specjalistycznych zadaniach.

Siemens SIMATIC S5 - zewnętrzna stacja dysków 3,5" - 6ES5684-4AA11

6ES5684-4AA11 to dostępny w sklepie Magsteron model zewnętrznej stacji dysków 3,5" o konfiguracji pod kątem technicznym opracowanej do parametrów specjalistycznych projektów. Zastosowanie dostępnego w naszej ofercie elementu pozwala na bezpieczne przeprowadzanie działań w niestandardowych obszarach. Prezentowany w naszym sklepie internetowym model opracowany dla sterowników programowalnych Siemens S5 przyspiesza obsługiwanie zadań realizowanych przez PLC.

Specyfikacja techniczna

Model udostępniany w sklepie Magsteron może współpracować z istotnymi elementami z rodziny programowalnych sterowników S5 Siemens. Seria ta posiada różniące się od siebie pod względem jakościowym kontrolery. Wybrane rozwiązania odznaczają się tym, że mają odpowiednio przystosowane rozmiary konstrukcyjne, możliwości obliczeniowe bądź też rozmiary pamięci. Jednostki w tej wersji wciąż stosuje się w środowiskach automatyki przemysłowej nierozbudowanych do sterownika w wersji S7. Model zewnętrznej stacji dysków 3,5" dostarczany w sklepie Magsteron jest na chwilę obecną wycofany z rynku przez firmę Siemens, a więc sprowadzamy go wyłącznie jako zregenerowany wariant na życzenie.

Funkcjonalności i zastosowania

Zewnętrzna stacja dysków 3,5" dostarczana w naszej ofercie z dużą wydajnością funkcjonuje z wieloma urządzeniami. W serii SIMATIC S5 firmy Siemens możesz zakupić zgodne elementy, takie jak ponadprogramowe moduły wejściowe, moduły wyjściowe, moduły komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemów, adaptery, moduły zasilacza, moduły funkcjonalne czy też liczniki. Oprogramowanie inżynieryjne do parametryzacji PLC Siemens S5 to STEP5 w dedykowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5684-4AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt