SIEMENS Simatic S5 - 6ES5685-0UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5685-0UA12

6ES5685-0UA12 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się terminal programowania PG685. Element ten jest częścią kategorii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Element wyróżnia się poprzez konstrukcję właściwą do eksploatacji w otoczeniu przemysłowym, w związku z czym bezpiecznie sprawdza się w nietypowych obszarach zakładowych.

Siemens SIMATIC S5 - terminal programowania PG685 - 6ES5685-0UA12

6ES5685-0UA12 jest sprzedawanym przez nas terminalem programowania PG685 o konfiguracji technologicznej dopasowanej do wymogów wielu zakładów. Funkcjonalność oferowanego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową kontrolera umożliwia ekonomiczne przeprowadzanie zadań w podstawowych środowiskach. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie internetowym podzespół opracowany dla logicznych sterowników S5 firmy Siemens gwarantuje bezpieczne realizowanie procesów układów sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Terminal programowania PG685 oferowany przez Magsteron można stosować z przemysłowymi modelami z generacji sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. Kategoria ta obejmuje rozmaite pod względem konstrukcyjnym warianty. Wybrane komponenty mają indywidualnie dopasowane warianty obudowy, parametry procesora oraz rozmiary pamięci. Urządzenia w tej wersji nadal są eksploatowane w strefach automatyki przemysłowej niemodernizowanych do S7. Terminal udostępniany przez sklep Magsteron jest aktualnie wycofany ze sprzedaży przez markę Siemens, więc dostarczamy go wyłącznie jako odświeżony wariant z drugiej ręki.

Funkcje i możliwości

Terminal prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron bezproblemowo może współpracować z licznymi podzespołami. W technologii SIMATIC S5 proponujemy specjalistyczne produkty, wśród których wyróżniamy dodatkowe wejścia, wyjścia, złącza komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemu, moduły adapterów, moduły zasilacza, moduły funkcjonalne i moduły pomiarowe. Platforma inżynierska do tworzenia programów programowalnych sterowników PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5685-0UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt