SIEMENS Simatic S5 - 6ES5685-0UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5685-0UB11

6ES5685-0UB11- taki numer katalogowy posiada terminal programowania 110/230 V AC, który pracuje z częstotliwością 48-63 Hz. Wariant ten stanowi element systemów sterownika PLC S5 firmy Siemens. Kontroler otrzymał funkcjonalność przystosowaną do wykonywania procesów w segmencie przemysłowym, w związku z czym może sprawnie funkcjonować w licznych zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - terminal programowania - 6ES5685-0UB11

6ES5685-0UB11 to numer produktu, którym jest terminal programowania o charakterystyce opracowanej specjalnie pod względem technologicznym do spełniania funkcji przemysłowych systemów. Zastosowanie oferowanego przez Magsteron rozwiązania gwarantuje profesjonalne uruchamianie działań w różnych zakładach. Proponowany przez nasz sklep internetowy model wyposażenia z podkategorii PLC Siemens S5 usprawnia realizowanie działań programowalnego sterownika logicznego.

Korzyści i specyfikacja

Terminal programowania oferowany przez nasz sklep jest przystosowany do działania z wieloma komponentami w systemach sterowników S5 firmy Siemens. Standard ten zapewnia zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym rozwiązania. Wybrane urządzenia wyróżniają się tym, że otrzymały dość zróżnicowane wersje obudowy, procesory bądź też wielkość pamięci. Komponenty tej kategorii obecnie pracują w obszarach branżowych, które nie zostały poddane aktualizacji do sterownika w wersji S7. Terminal programowania prezentowany przez nasz sklep internetowy obecnie jest wycofany przez markę Siemens, dlatego sprowadzamy go tylko jako odświeżony towar od dystrybutora.

Funkcje i możliwości

Terminal programowania prezentowany przez Magsteron skutecznie funkcjonuje z rozszerzającymi produktami. W technologii S5 Siemens możesz znaleźć zróżnicowane elementy, jak na przykład uzupełniające moduły wejść, wyjścia, moduły do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, adaptery, moduły zasilające, moduły funkcjonalne czy moduły licznikowe. Platforma inżynierska do modyfikacji programów urządzeń SIMATIC S5 to STEP5 w trafnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5685-0UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt