SIEMENS Simatic S5 - 6ES5686-0MA01

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5686-0MA01

6ES5686-0MA01 - taki numer produktu otrzymał procesor komunikacyjny CP 141, znajdujący zastosowanie w realizacji połączeń Sinec H1. Model ten stanowi komponent odsłony sterownika programowalnego SIMATIC S5. Produkt posiada technologię optymalną do wykonywania operacji w środowiskach przemysłowych, dlatego efektywnie może funkcjonować w różnych układach.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny CP 141 - 6ES5686-0MA01

6ES5686-0MA01 - taki numer katalogowy otrzymał komunikacyjny procesor o charakterystyce technologicznej dostosowanej do wytycznych zautomatyzowanych aplikacji. Użycie dostępnego w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową wariantu pozwala na profesjonalne realizowanie zadań w standardowych środowiskach. Udostępniany przez nasz sklep element z linii logicznych sterowników programowalnych PLC Siemens S5 gwarantuje sprawne wykonywanie procesów z tym systemie.

Specyfikacja i zalety

Procesor komunikacyjny sprzedawany przez nasz sklep Magsteron jest przystosowany do pracy z pozostałymi modelami w układzie logicznych sterowników programowalnych PLC Siemens SIMATIC S5. System ten obejmuje różniące się od siebie pod względem jakościowym sterowniki. Proponowane PLC odznaczają się tym, że otrzymały inne rozmiary obudowy, parametry procesora lub też wielkość pamięci. Urządzenia tej kategorii obecnie są stosowane w obiektach automatyki przemysłowej nierozbudowanych do nowszych wersji PLC. Procesor komunikacyjny zamawiany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest aktualnie wycofany z produkcji przez firmę Siemens, dlatego zamawiamy go wyłącznie jako odświeżony towar używany.

Parametry i dane techniczne

Procesor komunikacyjny oferowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron skutecznie funkcjonuje razem z licznymi elementami systemu. W technologii S5 sprzedajemy uniwersalne komponenty, do których należą opcjonalne moduły wejść, wyjścia, złącza do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, moduły adapterów, zasilacze, moduły funkcjonalne bądź też moduły liczników. Narzędzie programistyczne do konfiguracji sterowników programowalnych Siemens S5 to STEP5 w prawidłowej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5686-0MA01
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt