SIEMENS Simatic S5 - 6ES5686-4AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5686-4AA11

6ES5686-4AA11 to oferowany w sklepie Magsteron napęd dysków zewnętrznych 5,25". Wariant ten stanowi element linii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Urządzenie zwraca uwagę poprzez technologię zaprojektowaną do realizacji procesów w branżach przemysłowych, a tym samym doskonale może się sprawdzić w różnych zakładach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - napęd dysków zewnętrznych 5,25" - 6ES5686-4AA11

6ES5686-4AA11 jest oferowanym przez nasz sklep internetowy napędem dysków zewnętrznych o konstrukcji technicznej dostosowanej do funkcji specjalistycznych układów. Zakup zamawianego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową komponentu przyspiesza ekonomiczne wykonywanie programów w specjalistycznych zakładach. Sprzedawany przez nasz sklep z automatyką przemysłową Magsteron komponent z linii kontrolera SIMATIC S5 przyspiesza przeprowadzanie zadań sterownika logicznego PLC.

Specyfikacja techniczna

Napęd proponowany przez sklep internetowy Magsteron zapewnia zgodność z przydatnymi urządzeniami w systemach programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5. Grupa ta oferuje różne pod względem technologicznym CPU. Wybrane programowalne sterowniki PLC posiadają indywidualnie dopasowane wersje konstrukcyjne, specyfikacje procesora czy też pojemność pamięci. PLC tej kategorii wciąż bywają eksploatowane w układach przemysłowych niepoddanych modernizacji do sterownika SIMATIC S7. Napęd prezentowany przez nasz sklep internetowy obecnie nie jest serwisowany przez producenta, dlatego proponujemy go wyłącznie jako zregenerowany sprzęt z drugiej ręki.

Funkcje i dane techniczne

Napęd dysków zewnętrznych zamawiany przez nas sprawnie współpracuje z dedykowanymi akcesoriami. W linii S5 marki Siemens oferujemy różne urządzenia, takie jak między innymi dodatkowe moduły wejściowe, moduły wyjść, moduły do komunikacji, przekaźniki, modemy, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcjonalne i moduły licznikowe. Narzędzie inżynieryjne do programowania programowalnych sterowników PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5686-4AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt