SIEMENS Simatic S5 - 6ES5695-0AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5695-0AA11

6ES5695-0AA11 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono programator EPROM typu PG 695. Wariant ten pochodzi z rodziny programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Element zwraca uwagę poprzez konstrukcję przystosowaną do wykonywania działań w środowisku przemysłowym, a tym samym idealnie pracuje w trudnych obszarach z zakresu automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - programator EPROM PG 695 - 6ES5695-0AA11

6ES5695-0AA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się programator EPROM o specyfice mechanicznej zoptymalizowanej do konfiguracji zautomatyzowanych branż. Konstrukcja oferowanego przez nasz sklep internetowy elementu gwarantuje efektywne realizowanie procesów w wymagających warunkach. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową produkt dla sterowników programowalnych S5 marki Siemens gwarantuje wykonywanie procesów układów automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i zalety

Programator EPROM sprzedawany przez nasz sklep jest wykonany w wersji zgodnej z innymi produktami w systemach sterowników PLC SIMATIC Siemens S5. System ten zawiera rozmaite konstrukcyjnie jednostki CPU. Poszczególne programowalne sterowniki logiczne uzyskały dość różne wersje obudowy, architektury procesorów oraz rozmiary pamięci. Urządzenia z tej rodziny nadal eksploatuje się w środowiskach przemysłu nierozbudowanych do sterownika w wersji S7. Programator EPROM oferowany przez nasz sklep obecnie nie jest rozwijany przez markę Siemens, dlatego proponujemy go wyłącznie jako odnowiony wariant na życzenie.

Funkcjonalności i zastosowania

Programator EPROM dostępny w naszym sklepie internetowym Magsteron bez przeszkód funkcjonuje z różnymi produktami. W układzie SIMATIC S5 marki Siemens możesz znaleźć funkcjonalne komponenty, takie jak m.in. opcjonalne wejścia, moduły wyjść, interfejsy do komunikacji, moduły przekaźnikowe, modemy, adaptery, moduły zasilające, moduły funkcyjne bądź też moduły pomiarowe. Platforma programistyczna do opracowywania programów programowalnych sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5695-0AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt