SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-0LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-0LA11

6ES5700-0LA11 to sprzedawany w naszym sklepie internetowym zestaw instalacyjny RACK w wersji 1S-CUPU, 1S-PS, 4S-1. Wariant ten wyprodukowano dla linii programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Akcesorium uzyskało konstrukcję dobraną odpowiednio do realizacji zróżnicowanych działań w obszarach przemysłowych, przez co produktywnie sprawdza się w specjalistycznych aplikacjach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - zestaw montażowy RACK - 6ES5700-0LA11

6ES5700-0LA11 to produkt, którym jest zestaw montażowy o specyfikacji kompleksowo dopasowanej pod względem mechanicznym do standardów zautomatyzowanych układów. Jakość dostępnego w naszej ofercie wariantu zapewnia wydajne uruchamianie operacji w specjalistycznych obszarach. Dostępny na zamówienie w naszym internetowym sklepie sprzęt wyprodukowany dla logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 pozwala na wdrażanie zadań systemów automatyki w oparciu o starsze modele Siemens.

Zalety i specyfikacja

Udostępniany przez nasz sklep internetowy zestaw pozostaje zgodny z wieloma urządzeniami z serii sterowników programowalnych PLC S5. Rodzina ta uwzględnia w sobie różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym kontrolery. Dostarczane programowalne sterowniki logiczne otrzymały odpowiednio dopasowane wersje technologiczne, parametry procesora czy też zasoby pamięci. Komponenty tej grupy nadal stosuje się w strefach automatyzacji, które nie zostały poddane rozbudowie do sterownika w wersji SIMATIC S7. Zestaw udostępniany przez nasz sklep internetowy nie jest aktualnie serwisowany przez producenta, dlatego oferujemy go wyłącznie jako przywrócony produkt od dystrybutorów.

Funkcjonalności i dane techniczne

Model zestawu RACK dostępny w ofercie sklepu Magsteron wydajnie funkcjonuje z rozszerzającymi go produktami. W podkategorii S5 Siemens prezentowane są przydatne akcesoria, jakimi są ponadprogramowe moduły wejściowe, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilacza, moduły funkcjonalne czy też moduły pomiarowo-zliczające. Platforma inżynierska do zarządzania programami sterowników PLC Siemens S5 to STEP5 w odpowiedniej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5700-0LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt