SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-0LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-0LA12

6ES5700-0LA12 - takim numerem wyróżnia się zestaw montażowy RACK do konfiguracji centralnej, wyposażony 4 wolne sloty i dedykowany jednostkom CPU w wersji S5-115U. Element ten zaprojektowano dla systemu PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Urządzenie uzyskało konstrukcję zaprojektowaną specjalnie do przeprowadzania procesów w warunkach przemysłowych, w związku z czym bezpiecznie może działać w specjalistycznych obszarach zakładowych.

Siemens SIMATIC S5 - zestaw montażowy RACK - 6ES5700-0LA12

6ES5700-0LA12 jest dostępnym w sklepie Magsteron zestawem o konfiguracji technicznej opracowanej specjalnie dla charakterystyki wielu projektów automatyki. Użycie zamawianego przez nasz sklep internetowy Magsteron elementu usprawnia bezproblemowe uruchamianie aplikacji w różnych warunkach. Sprzedawany przez nasz sklep zestaw wyprodukowany dla urządzeń S5 Siemens przyspiesza wdrażanie działań procesowych SIMATIC tej generacji.

Korzyści i specyfikacja

Zestaw instalacyjny oferowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową zapewnia zgodność z istotnymi rozwiązaniami wchodzącymi w skład sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5. Podkategoria ta obejmuje różne pod względem technologicznym produkty. Sprzedawane PLC otrzymały dość różne warianty obudowy, parametry procesora oraz zasoby pamięciowe. Produkty z tej rodziny cały czas eksploatuje się w układach przemysłu niemodernizowanych do sterownika w wersji S7. Zestaw RACK dostępny w asortymencie naszego sklepu obecnie nie jest produkowany w firmie Siemens, a tym samym oferujemy go tylko jako odświeżony towar od dystrybutora.

Parametry i zastosowania

Zestaw instalacyjny dostarczany przez nasz sklep z optymalną wydajnością współpracuje z rozbudowującymi go podzespołami. W systemie S5 znajdują się liczne produkty, jakimi są chociażby opcjonalne moduły wejściowe, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, przekaźniki, modemy, moduły adapterów, zasilacze, moduły funkcjonalne oraz moduły pomiarowo-zliczające. Narzędzie inżynierskie do parametryzacji sterowników PLC S5 to STEP5 w zgodnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5700-0LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt