SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-0LB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-0LB11

6ES5700-0LB11 - takim numerem producent oznaczył w katalogu zestaw montażowy RACK do konfiguracji centralnej z 6 wolnymi slotami, dedykowany jednostkom S6-115U. Komponent ten zalicza się do układów sterowników programowalnych Siemens S5. Akcesorium uzyskało specyfikację optymalną do wykonywania operacji w segmentach przemysłowych, a dzięki temu skutecznie może działać w rozmaitych systemach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - zestaw montażowy RACK - 6ES5700-0LB11

6ES5700-0LB11 to oferowany przez nas zestaw montażowy o konstrukcji pod względem mechanicznym dostosowanej do konfiguracji rozmaitych linii zautomatyzowanych. Zastosowanie zamawianego w naszym sklepie internetowym komponentu zapewnia błyskawiczne wykonywanie czynności w różnych warunkach. Dostępny w sklepie Magsteron wariant opracowany dla produktów SIMATIC S5 marki Siemens usprawnia obsługiwanie zadań w systemie sterowania tej generacji.

Specyfikacja i zalety

Zestaw RACK prezentowany przez nasz sklep internetowy jest zgodny z funkcjonalnymi podzespołami będącymi częścią produktów SIMATIC S5 firmy Siemens. Seria ta zapewnia rozmaite jakościowo komponenty. Wybrane jednostki centralne uzyskały odpowiednio dobrane szerokości technologiczne, układy scalone lub pamięć RAM. Jednostki tej kategorii cały czas są używane w układach przemysłu nierozbudowanych do sterownika w wersji SIMATIC S7. Zestaw RACK zamawiany w naszym internetowym sklepie jest obecnie wycofany ze sprzedaży przez markę Siemens, w związku z czym sprowadzamy go tylko jako przywrócony towar na specjalne życzenie.

Funkcjonalności i możliwości

Zestaw RACK dostępny w sklepie Magsteron funkcjonuje z optymalną wydajnością w połączeniu rozmaitymi elementami systemu. W serii SIMATIC S5 dostępne są specjalistyczne elementy, wśród których wyróżniamy uzupełniające moduły wejść, moduły wyjść, interfejsy do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne czy moduły liczników. Platforma programistyczna do obsługi programowalnych sterowników Siemens S5 to STEP5 w prawidłowej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5700-0LB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt