SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-1LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-1LA11

6ES5700-1LA11 jest sprzedawanym przez Magsteron zestawem montażowym RACK do konfiguracji centralnej, wyposażonym w 7 wolnych slotów dla kontrolera S5-115U. Podzespół ten wyprodukowano dla podkategorii sterownika programowalnego Siemens S5. Produkt uzyskał specyfikację dobraną do realizacji procesów w otoczeniu przemysłowym, dlatego bez przeszkód sprawdza się w różnych czynnościach zautomatyzowanych.

Siemens SIMATIC S5 - zestaw montażowy RACK - 6ES5700-1LA11

6ES5700-1LA11 to numer katalogowy zestawu montażowego o budowie pod względem technologicznym odpowiedniej dla parametrów wielu projektów automatyki. Konstrukcja proponowanego przez nasz sklep internetowy Magsteron akcesorium przyspiesza wykonywanie czynności w specjalistycznych obszarach. Dostępny w naszym sklepie internetowym model zestawu montażowego dla systemów PLC SIMATIC S5 zapewnia sprawną realizację procesów przemysłowych w automatyce.

Specyfikacja i zalety

Zestaw RACK prezentowany w naszym internetowym sklepie jest przystosowany do stosowania z elastycznymi komponentami wchodzącymi w skład sterowników PLC S5. Standard ten uwzględnia rozmaite jakościowo urządzenia. Określone jednostki CPU odznaczają się tym, że otrzymały indywidualnie przystosowane szerokości obudowy, architektury procesorów czy dostępną pamięć. PLC tej kategorii wciąż pracują w obiektach automatyki przemysłowej niepoddanych aktualizacji do wersji S7. Zestaw RACK zapewniany w naszym sklepie internetowym nie jest aktualnie produkowany w firmie Siemens, dlatego oferujemy go jedynie jako przywrócony towar od dystrybutorów.

Parametry i dane techniczne

Prezentowany przez nasz sklep internetowy Magsteron zestaw montażowy bez przeszkód może działać z dodatkowymi produktami. W podkategorii S5 znajdziesz rozmaite produkty, do których należą dodatkowe moduły wejść, moduły wyjściowe, moduły komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemu, moduły adapterów, moduły do zasilania, moduły funkcyjne i moduły pomiarowo-zliczające. Platforma inżynieryjna do modyfikacji programów urządzeń S5 firmy Siemens to STEP5 w przystosowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5700-1LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt