SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-2LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-2LA12

6ES5700-2LA12 - takim numerem charakteryzuje się zestaw montażowy RACK z 7 slotami, przeznaczony dla kontrolera S5-115 U w konfiguracji rozproszonej. Element ten zaprojektowano dla układu PLC SIMATIC Siemens S5. Kontroler wyposażono w specyfikację dobraną do realizacji procesów w obszarach przemysłowych, więc bezawaryjnie pracuje w specjalistycznych zastosowaniach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - zestaw montażowy RACK - 6ES5700-2LA12

6ES5700-2LA12 to numer, pod którym sprzedajemy zestaw montażowy RACK o specyfice pod względem technicznym przygotowanej do wytycznych rozmaitych projektów. Wykorzystanie sprzedawanego przez nasz sklep internetowy Magsteron akcesorium przyspiesza profesjonalne uruchamianie prac w standardowych środowiskach. Udostępniany w sklepie Magsteron model urządzenia dedykowany dla sterowników programowalnych PLC Siemens SIMATIC S5 ułatwia też wykonywanie aplikacji systemu automatyki.

Specyfikacja i korzyści

Dostarczany na zamówienie przez nasz sklep internetowy zestaw montażowy można używać z różnymi produktami w liniach sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Standard ten obejmuje w sobie rozmaite konstrukcyjnie rozwiązania. Poszczególne rozwiązania odznaczają się tym, że otrzymały różne wersje technologiczne, układy scalone i pojemność pamięci. Modele w tej odsłonie cały czas są wykorzystywane w obszarach nierozbudowanych do SIMATIC S7. Zestaw RACK dostarczany w naszym sklepie internetowym obecnie jest wycofany ze sprzedaży przez markę Siemens, a tym samym oferujemy go wyłącznie jako zregenerowany sprzęt na specjalne życzenie.

Funkcjonalności i dane techniczne

Zestaw RACK proponowany przez sklep Magsteron skutecznie współpracuje z wieloma produktami. W edycji S5 firmy Siemens prezentowane są zróżnicowane moduły, jak na przykład uzupełniające wejścia, moduły wyjść, moduły komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne bądź też moduły zliczająco-pomiarowe. Narzędzie inżynieryjne do programowania programowalnych sterowników PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w optymalnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5700-2LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt